Dyskusyjny Klub Filmowy 2024

Z przyjemnością rozpoczynamy nasz cyklu spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Czasoprzestrzeni w 2024 roku. To wyjątkowe miejsce, gdzie komfortowe leżaki i przyjazna atmosfera tworzą idealne otoczenie do cieszenia się kinem.

terminy w pierwszej połowie roku:

04 i 18.01 | 01 i 15 i 29.02 | 28.03 | 11 i 25.04 | 09 i 23.05 | 06.06

Start: 19:00

Podczas tej niezwykłej nocy filmowej przeniesiemy się w świat klasyki kina, niezależnych i niszowych produkcji, które często budzą emocje i skłaniają do głębokiej refleksji. Film, który zobaczymy, pozostaje niespodzianką – ukryjemy go pod zasłoną tajemnicy do samego momentu projekcji. To właśnie te wyjątkowe dzieła filmowe, które przyczyniają się do naszych żywych dyskusji i wzruszeń. 
Ale to nie wszystko! Po zakończeniu seansu, prezentację oraz dyskusję poprowadzi jak zawsze Łukasz Iwaniuk – nasz pasjonat i ekspert od kina. Podziel się swoimi refleksjami, spostrzeżeniami i emocjami, a razem stworzymy niezapomnianą debatę pełną różnorodnych perspektyw. 

Pragniemy również podgrzać atmosferę przed wyświetleniem filmu. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Ciebie małą łamigłówkę w postaci rebusu, który podsunie Ci wskazówkę do tytułu filmu. Bądź gotów/gotowa na intelektualne wyzwanie! 

To wydarzenie to nie tylko okazja do delektowania się kinem na najwyższym poziomie, ale także świetna okazja do spotkania się z pasjonatami filmu i wymiany myśli na temat sztuki filmowej.

—————————————————————–
Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń, współfinansowanym przez Gminę Miasta Wrocław
Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym [email protected]

Link do formularza: https://forms.gle/sZMnMZMhJTJBDEyW7
więcej o naszej dostępności architektonicznej https://czasoprzestrzen.org/dostepnosc/

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera