Włącz się na Nowe

W ramach inicjatywy wrOFFław oddajemy scenę początkującym zespołom, które dopiero wypływają na szersze wody muzycznej branży. Występujący mogą liczyć na profesjonalną scenę, zaplecze techniczne i doświadczoną załogę klubu Łącznik! To prawie idealne okoliczności do zagranie dobrego koncertu – prawie – bo potrzeba jeszcze życzliwej publiczności. Zapraszamy! Po koncercie równie cykliczny jam session.


Dyskusyjny klub filmowy w Czasoprzestrzeni 

to projekt skierowany do wszystkich miłośników kinematografii i rozmów „o życiu i kinie”. Co dwa tygodnie spotkamy się o godzinie 19:00 w klubie Łącznik, aby w kinowej scenerii obejrzeć film-niespodziankę, amerykańskiego klasyka, a następnie przedyskutować go. Nagrania są wyświetlane z polskimi napisami – to dobry sposób na poćwiczenie angielskiego.  Oprócz ekranu zapewnimy leżaki i otwarty bar. Chętnie zobaczymy Was wszystkich! Wejście jest bezpłatne!
Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania naszych przyjaciół z Ukrainy, Białorusi i innych krajów – jest to świetny sposób na integrację i ćwiczenie języka polskiego podczas dyskusji.


Po seansie zaprosimy Was do wspólnej dyskusji, aby podzielić się wrażeniami i przemyśleniami, bo rozmowy często są dużo ciekawsze niż sam film. Zapraszamy wszystkich odważnych i mniej odważnych. DKF to miejsce wymiany pomysłów w atmosferze szacunku. Tutaj znajdziemy wspólny język .


Boczny Tor

to przejście znajdujące się pomiędzy halami dawnej zajezdni Dąbie, czyli dzisiejszej Czasoprzestrzeni.
W tej wąskiej uliczce swoje miejsce mają Klub Muzyczny Łącznik, autorska pracownia renowacji Klinika Mebli, studio projektowania graficznego oraz warsztat sitodruku Pracownia Witryna, a także Ciemnia Fotograficzna.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy stworzymy więc w tej przestrzeni kolorową uliczkę, na której odbędzie się szereg wydarzeń kulturalnych oraz społecznych. Zorganizujemy tutaj serię otwartych warsztatów oraz kontenerowych koncertów, a także bazar artystyczny, gry terenowe, wyprzedaż garażową i animacje dla dzieci.