Czasoprzestrzeń to miejsce, w którym łączymy kulturę oraz ludzi z pasją i kreatywnością, a przede wszystkim z chęcią do działania i pomagania innym. Chcesz dołożyć swoją cegiełkę do tworzenia wyjątkowego i oryginalnego miejsca na mapie Wrocławia? A może chcesz wywołać uśmiech na twarzy osoby, która znajduje się w trudnej sytuacji i potrzebuje pomocy? Jeśli tak, dołącz do nas i zostań naszym wolontariuszem!

Nie ma znaczenia, ile masz lat, czy jesteś uczniem, seniorem, studentem czy prezesem międzynarodowej firmy, ważne, że jesteś osobą chętną do działania, która chce coś zmienić i pomóc, przy okazji zdobywając nowe doświadczenia i znajomości. W Czasoprzestrzeni realizujemy wiele ciekawych projektów, a wraz z każdą zakończoną akcją pojawiają się w naszych głowach nowe pomysły, które właśnie tu możemy wprowadzić w życie.

Naszym największym projektem jest coroczne organizowanie Wigilii Pełnej Ciepła, podczas której wolontariusze poświęcają swój czas ludziom samotnym i bezdomnym, przygotowując dla nich kolację wigilijną. Szykują stoły, ozdabiają salę, śpiewają z zaproszonymi gośćmi kolędy, rozmawiają i zwyczajnie tworzą rodzinną, magiczną atmosferę.

Tak wyglądała nasza Wigilia Pełna Ciepła w roku 2019:

Na zdjęciu hala zajezdni tramwajowej, w której odbywa się Wigilia Pełna Ciepła. przy 10-osobowych stołach, zasłanych obrusami, siedzą gości - osoby samotne i bezdomne. Na stołach świąteczne potrway. Pod ścianami i na suficie świąteczne dekoracje - choinki i wielkie białe gwiazdy z papieru.

A to zdjęcie wigilijnej ekipy wolontariuszy:

Wigilia Pełna Ciepła w Czasoprzestrzeni. Na tle udekorowanej świątecznie hali czekającej na przyjęcie gości pozuje uśmiechnięta grupa około 60 osób.


Więcej zdjęć znajdziecie na profilu Czasoprzestrzeni.

Kolejnym wydarzeniem, które udało nam się przeprowadzić mimo panującej epidemii, było Śniadanie wielkanocne dla potrzebujących, z którego fotorelację również znajdziecie na facebooku.

DOŁĄCZCIE DO NAS! DO ZOBACZENIA!