SALA ŻÓŁTA W BUDYNKU BIUROWYM

Czasoprzestrzeń odpłatnie udostępnia klimatyczne wnętrze sali żółtej w ponad 100-letnim budynku biurowym. Można u nas przeprowadzać spotkania, wykłady, warsztaty i prelekcje. Budynek posiada bezpłatne wi-fi oraz przestronny, bezpłatny parking.

REZERWACJE

Adela Jakielaszek
ajakielaszek[at]tratwa.org
tel. 662079167

SALA

  • dla około 40 osób w układzie kinowym (w czasie pandemii 20 osób)
  • dla około 20 osób dookoła stołu (w czasie pandemii 10 osób)

Sala na piętrze, która posiada okna na północ, południe i wschód, przez co jest przytulna i jasna. Można w niej organizować spotkania i szkolenia.

Wyposażenie sali: stoły, krzesła, flipchart, czajnik. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego itp.

TOALETA

W budynku na piętrze znajduje się ogólnodostępna toaleta.


HALE, KLUB ŁĄCZNIK ORAZ TEREN PRZED HALAMI

Czasoprzestrzeń odpłatnie udostępnia klimatyczne wnętrza ponad 100-letnich hal byłej zajezdni i Klubu Łącznik oraz terenu przed halami. Ceny ustalane są indywidualnie. W celu sprawdzenia dostępności i rezerwacji obiektu prosimy o mail na adres [email protected].

Wewnętrzna przestrzeń wystawiennicza
Ponad 4000 metrów kwadratowych do organizowania rozmaitych inicjatyw kulturalnych, społecznych i biznesowych.

Wewnętrzna przestrzeń klubowa
267 metrów kwadratowych do organizowania imprez, wystaw, koncertów, spektakli, wykładów itd. Od 2019 roku działa tu Klub Łącznik.

Przestrzeń zewnętrzna
Około 2 hektary działki do organizowania wydarzeń plenerowych, takich jak zloty food-tracków, wyprzedaże garażowe, giełdy staroci. W Czasoprzestrzeni znajduje się również ogród społeczny, umiejscowiony za halami.