Czasoprzestrzeń znajduje się na terenie byłej zajezdni tramwajowej Dąbie. Możecie tutaj spokojnie wjechać. Na terenie znajduje się darmowy parking na 200 aut.

Do Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych “Czasoprzestrzeń” dojechać można:

 • KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
  Niemalże tuż przed bramą wjazdową znajduje się przystanek tramwajowy (o nazwie Tramwajowa), na którym zatrzymują się linie 1, 2, 4 i 10. Kilka metrów dalej jest przystanek autobusowy linii dziennych 145, 146 i 315 oraz nocnych – 253 i 255. Sprawdź jak najszybciej do nas dojechać na Jakdojade.
 • ROWEREM
  Możecie do nas dojechać trasą rowerową wzdłuż ul. Wróblewskiego. Stojaki rowerowe znajdziecie przed naszym terenem od ulicy Wróblewskiego.
 • SAMOCHODEM
  Wjechać do nas można od strony ulicy Wróblewskiego (brama otwarta w tygodniu) oraz od ulicy Tramwajowej – brama otwarta podczas dużych wydarzeń prowadzi bezpośrednio na parking.

  Najbliższy bezpłatny parking jest zlokalizowany ok. 1 km (15 min. pieszo) od “Czasoprzestrzeni”, przy ul. Mickiewicza (w rejonie skrzyżowania z ul. Kopernika). Należy jednak liczyć się z koniecznością skorzystania z jednego z płatnych parkingów znajdujących się w okolicy, takich jak:

Na naszym terenie