Drodzy odwiedzający Czasoprzestrzeń! Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o szanowanie terenów zielonych wokół naszego Centrum. Zachęcamy, byście przyjeżdżali na organizowane u nas wydarzenia komunikacją miejską lub rowerem. Jeśli przyjeżdżacie do nas samochodem lub motorem, parkujcie swój pojazd w miejscu do tego przeznaczonym i w taki sposób, by nie uszkadzać okolicznych trawników. Parkowanie na pasach zieleni powoduje ich niszczenie i uzasadnione niezadowolenie naszych sąsiadów. Z góry serdecznie dziękujemy!

Do Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych “Czasoprzestrzeń” dojechać można:

 • KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
  Niemalże tuż przed bramą wjazdową znajduje się przystanek tramwajowy (o nazwie Tramwajowa), na którym zatrzymują się linie 1, 2, 4 i 10. Kilka metrów dalej jest przystanek autobusowy linii dziennych 145, 146 i 315 oraz nocnych – 253 i 255.
 • ROWEREM
  Możecie do nas dojechać trasą rowerową wzdłuż ul. Wróblewskiego. Rower można przypiąć do jednego ze słupów na naszym dziedzińcu.
 • SAMOCHODEM
  Do CKAiIL “Czasoprzestrzeń” wjeżdża się boczną bramą, dojazdem od ul. Tramwajowej. Na terenie posiadamy miejsca postojowe dla maksimum 120 samochodów w te dni, gdy nie odbywają się u nas duże wydarzenia (targi, festiwale). Parking jest zazwyczaj udostępniany gościom (proszę szczegóły sprawdzać w konkretnych wydarzeniach!).

  Najbliższy bezpłatny parking jest zlokalizowany ok. 1 km (15 min. pieszo) od “Czasoprzestrzeni”, przy ul. Mickiewicza (w rejonie skrzyżowania z ul. Kopernika). Należy jednak liczyć się z koniecznością skorzystania z jednego z płatnych parkingów znajdujących się w okolicy, takich jak: