Zimne Noski vol. 2 – spektakl charytatywny

Na żółtym tle narysowane trzy kundelki, nad nimi napis "przyjdź!". Logotypy organizatorów.

Budyń to prawdziwy skarb

Patrząc na jego mamę można zauważyć, że miała w sobie dużo z beagle’a, trochę ze spaniela i odrobinę z husky’ego. Ojciec za to miał szorstkie popielate futro i czarne łaty na dwóch przednich łapach. Budyń nie mógł tak naprawdę dobrze poznać swoich rodziców, bo szybko został przeniesiony do schroniska na drugim końcu miasta, gdzie było mniej ciasno i trochę więcej karmy. Jednak podobno odziedziczył po nich wiele cech charakteru.

Budyń jest bystry jak border collie, rezolutny jak golden retriever i opiekuńczy jak owczarek niemiecki. Nic więc dziwnego, że szybko znalazł dom i kochającą rodzinę.

Teraz uwielbia bawić się z Zuzą – najmłodszą członkinią jego nowego ludzkiego stada – której nieustannie zabiera i chowa ulubione skarpetki. Na dodatek w ciągu zaledwie miesiąca po zabraniu ze schroniska nabrał właściwej masy, a jego brunatne futro zaczęło pięknie lśnić lekko złotymi refleksami.

Budyń żałuje jednak, że inne kundelki nie mają tyle szczęścia co on. Zależy mu bardzo, żeby jego psi koledzy i koleżanki również mogły wieść swe pieskie życie w dobrych warunkach.

Wszystkie psy są super, kundelki też!

Dlatego ponownie postanowiliśmy wspólnie z Wami celebrować zwierzaki i zorganizować występ charytatywny, którego całkowity dochód z biletów zostanie przekazany Fundacji Oleśnickie Bidy, zajmującej się wsparciem bezdomnych zwierząt właśnie.

Wpadnijcie pomóc kundelkom, a przy okazji poopowiadać nam trochę o swoich czworonożnych przyjaciołach. Zagramy krótkie fabularne historie inspirowane anegdotami o Waszych pupilach.

Spektakl będzie tworzony na żywo, bez przygotowanego wcześniej scenariusza, tekstów, ani postaci. Wszystko, co wydarzy się na scenie będzie w pełni improwizowane, zagrane tylko raz i nigdy więcej!

Zapraszamy!
Teatr improwizacji Krystiofons oraz Czasoprzestrzeń & Klub Łącznik

Spektakl dla widzów +16.
Bilety (cegiełki) dostępne na miejscu przed spektaklem: 20 PLN
Całą kwotę z cegiełek zbieramy do puszki (stąd tylko gotówka) i przekazujemy na Fundację Oleśnickie Bidy, pomagającej bezdomnym zwierzakom.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera