Zapisy na zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Na różowo-fioletowym tle sylwetki tańczących dzieci. Napisy: Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży.

Studio Tańca Dance Space oraz Czasoprzestrzeń zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia tańca towarzyskiego z elementami tańców użytkowych. Taniec to nie tylko świetna zabawa, ale i aktywna forma spędzania wolnego czasu, którą chcemy przybliżyć naszym najmłodszym! Jest to jeden z nielicznych sportów, który korzystnie wpływa na zdrowie psychofizyczne oraz prawidłowy rozwój motoryki dziecka, pozwala odkryć nowe pasje i talenty, wzmacnia charakter oraz daje szansę lepszego poznania samego siebie.

Zapisywać można dzieci od 7 do 16 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe.
Zajęcia będą prowadzone w czwartki, na terenie Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych “Czasoprzestrzeń”, ul. Tramwajowa 1-3, w godzinach:
◾ 17:00-18:00 (grupa 1),
◾ 18:00-19:00 (grupa 2).

Koszt zajęć: 100 zł/os. – 4 tygodnie (4 zajęcia).

Zakres tańców: podstawowe tańce latynoamerykańskie i standardowe, w tym: samba, cha-cha, jive, walc angielski, walc wiedeński, quickstep. Z czasem w ramach zajęć wprowadzone zostaną bardziej zaawansowane tańce, takie jak rumba i tango.

Nasi instruktorzy to utalentowani i utytułowani tancerze, trenerzy tańca sportowego, posiadający także przygotowanie pedagogiczne. Kluczowe osiągnięcia naszych trenerów to:

  • tytuły Mistrzowskie w tańcach standardowych oraz latyno-amerykańskich,
  • liczne wygrane na arenach międzynarodowych oraz w turniejach z cyklu Grand Prix,
  • najwyższe międzynarodowe klasy taneczne S.

Więcej informacji o Studio Tańca Dance Space znajdziecie na stronie www.dancespace.pl.

Informacja i zapisy: 601-228-848, [email protected] lub poprzez profil Facebook Dance Space Studio Tańca.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września. Zajęcia rozpoczną się pod warunkiem zebrania odpowiedniej liczby chętnych (grupy będą liczyć od 6 do 12 osób).

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera