Wyprzedaż Garażowa 29 maja 2022

Kolorowy rysunek przedstawiający przedmioty wystawione na wyprzedaż: lampa, globus, sukienka na wieszaku, obrazek, kwiat w doniczce, klatka na ptaki, krzesło, wazon, parasol. Wśród przedmiotów stoi, krzyczy i macha łapkami zabawny czerwony stworek. Logotypy organizatorów. Napisy: "Wyprzedaż garażowa, Czasoprzestrzeń, 29.05.2022 r.".

Dawno, dawno temu, w pewnej niezbyt odległej krainie pośród sterty od dawna już niepotrzebnych rzeczy zalągł się straszny potwór…

No cóż, ze względu na to, że ani Czasoprzestrzeń, ani Rada Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice nie dysponują w tej chwili wolnymi rycerzami, musimy działać prewencyjnie. Proponujemy więc Wam inne, mniej baśniowe niż zazwyczaj rozwiązanie: przewietrzmy strychy i garaże, zajrzyjmy do piwnic, pawlaczy i na dno szafy, wpełznijmy na chwilę pod łóżka i sprawdźmy, co zamieszkuje w starych pudłach – i pozbądźmy się stert niepotrzebnych już nam rzeczy nim zalęgną się w nich potwory.

Wszystko, co tam znajdziecie, a co może ucieszyć innych, możecie przynieść na garażową wyprzedaż do Czasoprzestrzeni.
Wszystko, czego nie znajdziecie w piwnicach i pawlaczach, a co chcielibyście przygotować na wyprzedaż, wszelkie rękodzieło oraz smakołyki, też mile widziane.

Pamiętajcie też, aby zabrać drobne na kawę, herbatę i napoje – na miejscu będzie działać kawiarenka.
Spotkajmy się wszyscy w niedzielę 29 maja między 10.00 a 14.00 przed halami dawnej zajezdni tramwajowej Dąbie przy ul. Tramwajowej 1-3.

Z okazji zbliżającego się dnia dziecka, zapraszamy również dzieci, które pod opieką swoich rodziców mogą prowadzić własne stoiska. A w przerwie między sprzedawaniem, targowaniem i wymienianiem się rzeczami mamy dla nich kilka niespodzianek, o których wkrótce.

PS. Przygotowaliśmy dla Was teren przed halami i sporo palet, które możecie wykorzystać, jednak każdy sam musi zatroszczyć się o przygotowanie własnego stoiska i posprzątanie po nim. Radzimy zabrać koc, matę, karton lub inne krzesełko, na którym będziecie mogli przysiąść i rozłożyć rzeczy. Pogoda zapowiada się piękna, warto więc pamiętać też o wodzie oraz parasolu przeciwsłonecznym lub nakryciu głowy. Wystawców zapraszamy już od 9.30.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera