wrOFFław 2022 Showcase – Festiwal wrocławskiej muzyki

Plakat wydarzenia. Logotypy organizatorów. Napisy: Wroffław 2022 showcase. Koncerty. Bluefaces, Daffodil Pill, My secret Haven, Larva, Sekcja Rapu, Tholing The Void, Bednarska, Marek Niedzielski, The Bullseyes, Nago, Teal, Kowalczyk x Serca, Fjord, Hay Giraffes!, Faustina Calavera. Konferencja. Warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady,networking. Czasoprzestrzeń 24-26 czerwca 2022.

Czwarta edycja festiwalu rusza już 24 czerwca! Od 2019 roku wiele się zmieniło; robiliśmy już streamy, małe panele dyskusyjne, strefy edukacyjne… Czas na kolejne wyzwanie! wrOFFław 2022 stał się showcasem. Kreatywność i doświadczenie spotkają się na hali! Profesjonalizm i pasja połączą się w Łączniku! Muzyka, warsztaty, panele dyskusyjne, networking! Wszystko to podczas trzech dni wrOFFławia. Po raz pierwszy we Wrocławiu, po raz pierwszy na Dolnym Śląsku! Zapraszamy na showcase.
Co więcej, w tym roku gramy dla wolontariuszy i wolontariuszek – od marca 2022 na terenie Czasoprzestrzeni działa centrum pomocy uchodźcom z Ukrainy, które w dużej mierze funkcjonuje właśnie dzięki nim. Chcemy podziękować za poświęcony czas, energię i OGROMNE SERCA, którymi wykazali się w obliczu kryzysu humanitarnego.

Teraz z letnimi uśmiechami dzielimy się z wami line-upem!

Muzyka

Piątek:
19:00 – Sekcja Rapu
20:00 – My Secret Haven
21:00 – bluefaces
22:00 – Daffodil Pill
23:00 – Tholing The Void

Sobota:
19:00 – Hay Giraffes!
20:00 – Marek Niedzielski
21:00 – Larva
22:00 – teal
23:00 – Kowalczyk x Serca

Niedziela:
18:00 – Bednarska
19:00 – FJORD
20:00 – The Bullseyes
21:00 – NAGO
22:00 – Faustina Calavera

Strefa edukacyjna

Piątek:
14:30 – Rozmowa “Od wrocławskich knajp do wielkich scen i festiwali” z Szymonem Paduszyńskim (Zalewski, Neony, EEMEE)
16:00 – Warsztat “Przestań dokładać do bycia muzykiem” z Miłoszem Całujkiem i Jędrzejem Wołkiem (Cierpienia Młodego Muzyka)
17:30 – Rozmowa “Jak się dostać na playkę w radiu?” z TBA

Sobota:
14:30 – Panel “Edukacja Muzyków DIY” z Przemkiem Kubajewskim (Akademia Menadżerów Muzycznych), Przemkiem Skrzekiem (You.band) i Michałem Wójcikiem (Tak Brzmi Miasto)
16:00 – Warsztat “Jak osiągnąć sukces na Spotify” z Wojtkiem Ignatowskim
17:30 – Warsztat “Jak nie porównywać się z innymi? Kiedy presja konkurencji uskrzydla a kiedy dołuje?” z dr Marią Chełkowską-Zacharewicz (Psychologia muzyki)

Niedziela:
13:30 – Panel “Prasa, radio i menadżer po jednej stronie barykady” z Kubą Antkowiakiem (Radio Afera), Hubertem Kozerą (Patrick The Pan, Heima, L.Stadt, Seeme, Kamil Kowalski, The Bullseyes) i TBA
15:00 – Warsztat “Promocja płyty” z Przemkiem Kubajewskim (Akademia Menadżerów Muzycznych)
16:30 – Warsztat “Skąd pieniądze wziąć na klip? O pozyskiwaniu funduszy i roli teledysku w promocji piosenki” z Bartoszem Kozerą (reżyser i scenarzysta, “Kamień”, “Czarna owca”, “Pod powierzchnią”)
Udostępniajcie wydarzenie i podbijajcie – niech się dzieje!


O inicjatywie:
wrOFFław powstał z inicjatywy ludzi zaangażowanych w animację sceny muzycznej naszego miasta – zarówno muzyków, jak i aktywnych słuchaczy, osoby zajmujące się badaniem kultury. Od blisko czterech lat staramy się pokazać, że Wrocław skrywa wiele talentów. Naszą ideą jest stworzenie przestrzeni do spotkania, wzajemnego inspirowania się, współpracy oraz prezentowania autorskiej twórczości.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera