Wrocławski Kolektyw Fotograficzny – spotkanie z Mieczysławem Michalakiem

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Napis: Wrocławski Kolektyw Fotograficzny. Spotkanie z Mieczysławem Michalakiem.

Pamiętacie Pierwszy Wrocławski Przegląd Fotografii Amatorskiej w Czasoprzestrzeni? Dzięki temu wydarzeniu spotkali się ludzie, których kręci fotografia, dla których jest ona środkiem wyrazu, wypowiedzi, sposobem na spotkanie drugiego człowieka.

Po wystawie zawiązał się Wrocławski Kolektyw Fotograficzny, czyli grupa przeznaczona dla tych, którzy szukają możliwości pozyskania wiedzy i rozwoju warsztatu fotograficznego, inspiracji oraz towarzystwa podobnych sobie pasjonatów. Do grupy można w każdej chwili dołączyć!

Z chęci dzielenia się doświadczeniem fotograficznym WKF zaprasza na pierwsze, autorskie spotkanie. Gościem specjalnym będzie Mieczysław Michalak – dokumentalista i uznany fotoreporter Gazety Wyborczej.

W trakcie spotkania będzie można zobaczyć fotografie podsumowujące 40 lat rozwoju Wrocławia, poznać kulisy wydarzeń na nich uwiecznionych oraz posłuchać o pracy fotoreportera. Ponadto dowiecie się także o naszych przyszłych planach, m.in. o warsztatach pracy w ciemni (która jest w Czasoprzestrzeni), oprawie zdjęć, szkoleniu tworzenia portretów z iskrą w oku oraz esencjonalnych reportażach. A to dopiero początek!

Spotkanie odbywa się w Czasoprzestrzeni na terenie Klubu Łącznik.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera