Wrocławski Kolektyw Fotograficzny – spotkanie z Andrzejem Małyszko

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Napisy: Wrocławski Kolektyw Fotograficzny. Spotkanie z Andrzejem Małyszko.

Wrocławski Kolektyw Fotograficzny to grupa ludzi, których kręci fotografia, dla których jest ona środkiem wyrazu, wypowiedzi, sposobem na spotkanie drugiego człowieka.

Do grupy można w każdej chwili dołączyć! Zapraszamy wszystkich, którzy szukają możliwości pozyskania wiedzy i rozwoju swojego warsztatu, inspiracji oraz towarzystwa podobnych sobie pasjonatów.

Gościem specjalnym najbliższego spotkania będzie Andrzej Małyszko, który opowie o swojej podróży do Wietnamu: “Wietnam, a właściwie Hanoi – trzy dni pod koniec stycznia 2016 roku. Najzimniejsza zima w Wietnamie od 30 lat. Temperatury kilkustopniowe, pada, w hotelu nie ma ogrzewania. Tylko trzy dni – a więc nie fotografuję zabytków. Nie ma na to czasu i pogoda nie sprzyja. Nie fotografuję przyrody, bo w mieście… Zresztą to tematy wyeksploatowane. A więc: żywe miasto – ludzie, ich aktywności, ulica, drobne biznesy, egzotyka, street food. Portret reporterski. Mimo że to stolica, mamy pełną, prawdziwa egzotykę. A deszczowa pogoda, półmrok, dodają tylko kolorytu. Jeśli oczekujecie wietnamskich pejzaży, będziecie zawiedzeni. Ale jeśli ciekawi jesteście, jak bije puls miasta, jakże inny od układnego życia miast europejskich, nie będziecie się nudzić”.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera