Włącz się na Nowe powraca po wakacyjnej przerwie

WŁĄCZ SIĘ NA NOWE!

Zgodnie z zapowiedziami wracamy z naszym projektem po wakacyjnej przerwie! 

Zapraszamy na cykliczne wydarzenie muzyczne w klubie Łącznik
Co miesiąc przed Jam Session w Łączniku zapraszamy na koncerty wschodzących gwiazd wrocławskiej sceny. Przyjdź, posłuchaj i daj szansę młodym, zdolnym muzyczkom i muzykom!
Włącz się w nowe doświadczenia muzycznie, totalnie za free!
Nie wahajcie się “nawrzucać” artystom – zamiast biletów kapelusz/skarbonka 

08.09.2023 (piątek) klub Łącznik (teren Czasoprzestrzeni)
19:30 start
20:00 koncert

Zagra dla Was Organic Sounds. Formuła Organic Sounds obraca się wokół idei muzyki spontanicznej i swobodnej – nawiązującej do tradycji, ale i chętnie konfrontującej ją z rozwiązaniami łamiącymi konwencje.
Ich koncerty to podróż przez czasy i kontynenty: Inspiracje czerpią z muzyki bliskowschodniej, szamańskiego transu, zachodnioafrykańskiego bluesa, folku i różnych form klubowej elektroniki.
Orientalne pasaże lutni tureckiej przeplatają się z psychodelicznymi. Warstwę instrumentalną dopełniają eklektyczne wokale kobiece i męskie, ożywiając ją melodią, śpiewami gardłowymi dźwiękonaśladownictwem.

Czym jest WŁĄCZ SIĘ NA NOWE?
W ramach inicjatywy @wrOFFław oddajemy scenę początkującym zespołom, które dopiero wypływają na szersze wody muzycznej branży. Występujący mogą liczyć na profesjonalną scenę, zaplecze techniczne i doświadczoną załogę klubu Łącznik! To prawie idealne okoliczności do zagranie dobrego koncertu – prawie – bo potrzeba jeszcze życzliwej publiczności . Zapraszamy!
Po koncercie o 21:00 jam session.

Widzimy się już 8 września na pierwszym po wakacjach koncercie w ramach naszej inicjatywy!

druga tura naboru na koncerty od września 2023 do lutego 2024 już trwa! Jeśli chcesz wystąpić w ramach “Włącz się na nowe” – wyślij swoje zgłoszenie na maila [email protected] (w treści maila wpisz “WSNN 2023/2024”)

Projekt jest realizowany ze środków Gminy Miasta Wrocław

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera