WŁĄCZ SIĘ NA NOWE! MALINY


Zapraszamy na pierwszy koncert cyklu w 2024 roku!
Planujemy nieco zmienić formułę projektu (o czym wkrótce!), ale sercem pomysłu pozostaje prezentacja nowinek z lokalnej sceny muzycznej. Przyjdź, posłuchaj i daj szansę młodym, zdolnym muzyczkom i muzykom!
Włącz się w nowe doświadczenia muzycznie, totalnie za free!
Nie wahajcie się “nawrzucać” artystom – zamiast biletów kapelusz/skarbonka

12.01.2024 (piątek) klub Łącznik (teren Czasoprzestrzeni)
20:00 koncert
Zagra dla Was @maliny:
maliny to wrocławski duet, formacja elektroniczna, złożona z dwóch przyjaciół-muzyków. Michał Tomczyk to gitarzysta, rozkochany w shoegaze i wykręcaniu brzmień, Jakub Palica to wokalista i producent tworzący alternatywę, techno, hiphop i wszystko pomiędzy. Razem sprawiają, że miasto jest jednocześnie zimne, ale i romantyczne. Swoją muzykę opierają na charakterystycznym dla zimnej fali elektronicznym brzmieniu perkusji, basie napędzanym
post-punkową energią, onirycznych, rozlewających się gitarach i rozmarzonym, głębokim wokalu opowiadającym słuchaczowi historie wyrwane jakby prosto ze snu.

Czym jest WŁĄCZ SIĘ NA NOWE?
W ramach inicjatywy @wrOFFław oddajemy scenę początkującym zespołom, które dopiero wypływają na szersze wody muzycznej branży. Występujący mogą liczyć na profesjonalną scenę, zaplecze techniczne i doświadczoną załogę klubu Łącznik! To prawie idealne okoliczności do zagranie dobrego koncertu – prawie – bo potrzeba jeszcze życzliwej publiczności Wbijajcie!

Projekt jest realizowany ze środków Gminy Miasta Wrocław

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera