Włącz się na nowe! koncert Exit i SPUK

WŁĄCZ SIĘ NA NOWE!
Zapraszamy na kolejny koncert cyklu w tym roku!
Jak wspominaliśmy zmieniamy nieco formułę, wystąpią dla Was dwa zespoły!
Przyjdź, posłuchaj i daj szansę zdolnym muzyczkom i muzykom!
Włącz się w nowe doświadczenia muzycznie! Nie wahajcie się “nawrzucać” artystom – zamiast biletów – na wejściu skarbonka na dowolne wpłaty (sugerowana kwota 20 zł, nie wypada wrzucić mniej, ale oczywiście można więcej!)

11.05.2024 (sobota) klub Łącznik (teren Czasoprzestrzeni)
start 20:00

Zagrają dla Was:
EXIT
Grupa EXIT swoją działalność artystyczną oficjalnie rozpoczęła w listopadzie 2012 roku. Nasza muzyka to rock z domieszką klimatów cudownych lat 80 tych, który w połączeniu z odmiennymi upodobaniami muzycznymi każdego członka zespołu tworzą integralną, wybuchową całość. Wyróżniają nas niebanalne teksty np. piosenka pt. w biurze rzeczy znalezionych szukam żony, autorska muza oraz charakterystyczne przestrzenne brzmienie. Zawsze dobra zabawa i energia płynąca ze sceny. Zapraszamy posłuchajcie w jakim kierunku zmierza Exit.

SPUK
Zespół powstał w 2017 roku, z początku planowaliśmy reaktywację grającego w latach 1998-2005 zespołu Metronom, jednak zmiana perkusisty i stylistyka nowych numerów skłoniły nas do działania pod nową nazwą i tak powstał SPUK. Do tej pory nagraliśmy dwie EPki – „Jazda próbna” i „Chcieliśmy spróbować” obie na razie jedynie w formie cyfrowej. ͈„Mówić o muzyce to jak tańczyć o architekturze” twierdził (słusznie zresztą) Frank Zappa, tak więc zapraszamy do słuchania.
https://www.facebook.com/spukband/
https://www.youtube.com/@spuk4867

Czym jest WŁĄCZ SIĘ NA NOWE?
W ramach inicjatywy @wrOFFław oddajemy scenę początkującym zespołom, które dopiero wypływają na szersze wody muzycznej branży lub promują nowy materiał. Występujący mogą liczyć na profesjonalną scenę, zaplecze techniczne i doświadczoną załogę klubu Łącznik! To prawie idealne okoliczności do zagranie dobrego koncertu – prawie – bo potrzeba jeszcze życzliwej publiczności. Wbijajcie!
Projekt jest realizowany ze środków Gminy Miasta Wrocław

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera