WŁĄCZ SIĘ NA NOWE Koncert charytatywny

WŁĄCZ SIĘ NA NOWE!
Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu WSNN
W tym miesiącu wyjątkowo po koncercie nie będzie jam session, ale inne wydarzenie specjalne.
Z uwagi na odbywające się wcześniej tego dnia patriotyczne wydarzenie, czasówka naszego wydarzenia również nieco się zmieni. Z potrzeby chwili całe wydarzenie będzie miało charakter charytatywny.

11.11.2023 (sobota) klub Łącznik (teren Czasoprzestrzeni)
start koncertu 21:15

Zagra dla Was:
zespół Uvaga [funk/rock]

Uvaga przez samo “V”  wylewa falę funk/rocka, by po chwili uspokoić tempo i wysłać w powietrze melodię i lekkie myśli. Uvaga jest finalistą Muzycznej Bitwy Radia Wrocław 2017, a także laureatem Finału Muzyki Młodego Wrocławia 2018. Co rok wspieramy WOŚP na oficjalnych i własnych wydarzeniach połączonych ze Sztabem WOŚP Wrocław, w ciągu pozostałych miesięcy okrągłego roku również chętnie oddajemy swoje serca “na dłoni” wspierając rozmaite akcje charytatywne 
Podczas koncertu Uvagi, zabierzemy Was w sentymentalną, podróż z bagażem skrajnych emocji z wyraźną melodyjnością. Momentami będziecie mogli zatopić się w czystych brzmieniach gitar, a momentami poczujecie wyskok energii i dysonans.

Skład:
Piotr Ziółkowski – perkusja
Radek Koźba – gitara
Marek Ziółkowski – bas
Adam Piotrowski – gitara
Dariusz Łukaszewicz – wokal

Po koncercie WSNN, z inicjatywy kolektywu HEADROOM, zamiast jamu odbędzie się koncert z którego datki zostaną przeznaczone na pomoc Tomkowi Ablewskiemu – właścicielowi Hipisówki w Bieszczadach, którą niestety niedawno tragicznie zniszczył pożar. Wystąpią dla Was Aleksander Szalonek i Motorboats.

Aleksander Szalonek tworzy alternatywny pop-rock nawiązujący muzycznie do takich zespołów jak New Order, The Smiths, The Killers czy U2. Piosenkom Szalonka towarzyszy nostalgia w akompaniamencie melodyjnych gitarowych riffów, skocznych linii basowych i energetycznej perkusji. Aleksander debiutował w roku 2023 z singlem “Dzikie Psy”, który od samego począktu szturmował polskie playlisty Spotify.
Na koncercie z Aleksandrem Szalonkiem wystąpią gwiazdy kolektywu HEADROOM:
Kuba Łakomy (Squid, Tom J) – Bębny
Piotr Grzegorowski (Ostatni Dzień Lata, Monsieur Premiere) – Gitara
Kamil Maciasowicz (Motorboats) – Gitara
Radek Baranowski (Serca, ARS LATRANS Orchestra) – Bas

Za projektem Motorboats stoi wrocławski muzyk i kompozytor Kamil Maciasowicz, który eksplorując przestrzenie muzyki popularnej chwyta się w szczególności stylistyki indie-rocka i wysokiej jakości popu, z nastawieniem na piękne melodie i chwytliwe refreny.

Czym jest WŁĄCZ SIĘ NA NOWE?


Co miesiąc zapraszamy na koncerty wschodzących gwiazd wrocławskiej sceny.
Przyjdź, posłuchaj i daj szansę młodym, zdolnym muzyczkom i muzykom!
Włącz się w nowe doświadczenia muzycznie, totalnie za free!
Nie wahajcie się “nawrzucać” artystom – zamiast biletów kapelusz/skarbonka

W ramach inicjatywy @wrOFFław oddajemy scenę początkującym zespołom, które dopiero wypływają na szersze wody muzycznej branży. Występujący mogą liczyć na profesjonalną scenę, zaplecze techniczne i doświadczoną załogę klubu Łącznik! To prawie idealne okoliczności do zagranie dobrego koncertu – prawie – bo potrzeba jeszcze życzliwej publiczności Wbijajcie!

Projekt jest realizowany ze środków Gminy Miasta Wrocław