Wigilia Pełna Ciepła 2021

Grafika świąteczna, u góry bombki, pod nimi dwie złączone ręce trzymające serce z napisem Wigilia Pełna Ciepła 2021. Logotyp Czasoprzestrzeń, Tratwa, Wrocław miasto spotkań.

Stowarzyszenie TRATWA od lat zajmuje się inicjowaniem i koordynowaniem akcji pomocowych na terenie Wrocławia. Od czterech lat angażujemy się także w przygotowywanie Wigilii dla osób samotnych i potrzebujących, która od 2019 roku uzyskała nazwę Wigilia Pełna Ciepła.

W zależności od sytuacji epidemiologicznej w tym roku podejmiemy decyzję, czy zaprosimy naszych Gości na kolację wigilijną, czy też spakujemy tę kolację i dostarczymy ją przez naszych wolontariuszy osobom potrzebującym 24 grudnia.

W ramach Wigilii Pełnej Ciepła przygotujemy potrawy wigilijne dla około 500 osób, w tym barszcz z uszkami, smażoną rybę, pierogi z kapustą i grzybami, kutię, ciasta itd. Wszystkie potrawy będziemy podawać lub pakować wykorzystując ekologiczne naczynia i pojemniki. Jeśli warunki epidemiologiczne pozwolą na zorganizowanie Wigilii w Czasoprzestrzeni, zadbamy również o odpowiednią oprawę artystyczną i świąteczną atmosferę, przygotowując dekoracje i organizując wspólne śpiewanie kolęd. Tradycyjnie obdarujemy również potrzebujących prezentami w postaci paczek żywnościowych.

Prosimy Państwa o pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Działania statutowe Stowarzyszenia TRATWA można wspierać przekazując darowiznę na nasze konto bankowe:
(Santander Bank Polska S.A.)
22 1090 2398 0000 0001 1557 2261
Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA
ul. Henryka Probusa 9/4
50-242 Wrocław
lub wpłacając na zrzutkę: https://zrzutka.pl/z/wigilia2021

Liczymy na Państwa wsparcie i z góry serdecznie dziękujemy!