Wigilia Pełna Ciepła 2021

Grafika świąteczna, u góry bombki, pod nimi dwie złączone ręce trzymające serce z napisem Wigilia Pełna Ciepła 2021. Logotyp Czasoprzestrzeń, Tratwa, Wrocław miasto spotkań.

Stowarzyszenie TRATWA od lat zajmuje się inicjowaniem i koordynowaniem akcji pomocowych na terenie Wrocławia. Od czterech lat angażujemy się także w przygotowywanie Wigilii dla osób samotnych i potrzebujących, która od 2019 roku uzyskała nazwę Wigilia Pełna Ciepła.

Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej postanowiliśmy w tym roku zrezygnować z organizacji Wigilii w hali, by nie narażać naszych Gości na komplikacje zdrowotne. Zamiast tego przygotujemy kolację wigilijną, która zostanie spakowana i rozdana potrzebującym w opcji na wynos, 24 grudnia 2021 r. od godziny 10.00. Nie obowiązują zapisy!

Przygotujemy potrawy wigilijne, m.in. barszcz z uszkami, rybę po grecku, śledzie, kapustę z grzybami, pierogi, kutię, ciasta. Wszystkie potrawy będziemy pakować wykorzystując ekologiczne naczynia i pojemniki.

W dniu odbierania paczek prosimy o szczególne przestrzeganie przepisów sanitarnych, używanie maseczek i zachowanie odstępów min. 2 m podczas oczekiwania w kolejce.

Prosimy Państwa o pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Działania statutowe Stowarzyszenia TRATWA można wspierać przekazując darowiznę na nasze konto bankowe:
(Santander Bank Polska S.A.)
22 1090 2398 0000 0001 1557 2261
Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA
ul. Henryka Probusa 9/4
50-242 Wrocław
lub wpłacając na zrzutkę: https://zrzutka.pl/z/wigilia2021

Liczymy na Państwa wsparcie i z góry serdecznie dziękujemy!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera