“Wiedźmy w kinie” dla Ukrainy

Plakat reklamowy wydarzenia. Logotypy organizatorów. Napisy: Wiedźmy w kinie, Haxan Ensemble, dla Ukrainy. Pomoc dla Ukrainy, zebrane przy wejściu cegiełki zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną. Klub Łącznik (Czasoprzestrzeń), ul. Tramwajowa 1-3

Siedem osób, bogate instrumentarium i niemy film sprzed stu lat – tak w skrócie można określić spektakl grupy Haxan Ensemble. Podczas wydarzenia “Wiedźmy w kinie” będziecie mieli możliwość obejrzeć kultowy niemy film “Haxan” z autorską ścieżką muzyczną i lektorem na żywo. Połączenie seansu filmowego z koncertem pozwoli Wam na dwie godziny całkowicie zanurzyć się w osobliwym świecie wykreowanym przez reżysera przed stu laty.

W chwili, kiedy w Ukrainie trwa wojna, a setki tysięcy ludzi potrzebują wsparcia, my również chcemy pomóc. Przed Klubem będziecie mogli kupić cegiełki, wspierające prowadzoną w “Czasoprzestrzeni” akcję “Tratwa dla Ukrainy”.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 w niedzielę 20. marca w Czasoprzestrzeni / Klub Łącznik (ul. Tramwajowa 1-3 we Wrocławiu).

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera