Weekendowa Akademia Fotografii – kolejne warsztaty

Zapraszamy na warsztaty, będące kontynuacją projektu Weekendowa Akademia Fotografii.

„Fotografowanie to zatrzymywanie w kadrze chwil związanych z naszą rodziną, okolicą, miastem i krajem, to przede wszystkim wspaniała zabawa. Ja mam szczęście wykonywać zawód trudny, ale dający bardzo dużo satysfakcji, dlatego polecam – FOTOGRAFUJMY”. Mieczysław Michalak

Zapraszamy na kurs, podczas którego nauczycie się robić zdjęcia, jak za dawnych lat 😉 Czekają na Was praktyczne zajęcia w ciemni fotograficznej, gdzie będziecie wywoływać filmy i robić odbitki. Organizator zapewnia chemię i papier fotograficzny (15 sztuk dla każdego kursanta). Kursant powinien posiadać aparat analogowy i film czarno-biały. W jednym cyklu kursu mogą uczestniczyć maksymalnie 4 osoby. W zależności od zainteresowania kursy będą powtarzane. Zajęcia odbędą się w kolejne soboty na terenie Czasoprzestrzeni. Prowadzić je będzie fotoreporter „Gazety Wyborczej” MIECZYSŁAW MICHALAK.

kiedy: wrzesień 2019, PIERWSZE SPOTKANIE gdy zbierze się grupa
ilość zajęć: 4 spotkania po 2 godziny
opłata: 200 zł

Zapraszamy na kurs, podczas którego będziecie zgłębiać tajniki sztuki fotoreportażu. Wspólnie wybierzecie temat, a podczas zajęć będziecie tworzyć własny reportaż pod okiem prowadzącego. Kursant powinien posiadać podstawową wiedzę na temat fotografowania oraz własny aparat. W jednym cyklu kursu może uczestniczyć maksymalnie 5 osób. W zależności od zainteresowania kursy będą powtarzane. Zajęcia odbędą się w kolejne soboty na terenie Czasoprzestrzeni. Prowadzić je będzie fotoreporter „Gazety Wyborczej” MIECZYSŁAW MICHALAK.

kiedy: wrzesień/październik 2019, PIERWSZE SPOTKANIE 7.09
ilość zajęć: 8 spotkań po 2 godziny
opłata: 250 zł

Zapraszamy na dwugodzinne bezpłatne spotkanie, będące kontynuacją projektu Weekendowa Akademia Fotografii. Podczas spotkań uczestnicy będą prezentować swoje zdjęcia na zadany temat i omawiać je wraz z prowadzącym podczas dyskusji. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, począwszy od września 2019. Prowadzić je będzie fotoreporter „Gazety Wyborczej” MIECZYSŁAW MICHALAK.

Jak się zapisać?

  1. Zapisy obowiązują na “Kurs fotografii analogowej” oraz na “Kurs fotoreportażu”. Na zajęcia “Rozmowy o fotografii” nie ma zapisów.
  2. Zapisy są przyjmowane WYŁĄCZNIE pod adresem mailowym [email protected]
  3. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Wysyłając zgłoszenie na podany adres mailowy AKCEPTUJĄ PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Klauzula informacyjna zgodna z RODO (Zgoda na przetwarzanie danych osobowych)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z organizacją wydarzenia “Kurs fotografii analogowej” zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez Administratorów: Stowarzyszenie Tratwa z siedzibą we Wrocławiu (50-242), przy ul. H. Probusa 9/4. Ma Pani/Pan prawo do wglądu do podanych danych osobowych, ich zmiany i usunięcia oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected], spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą udostępniane organizacjom międzynarodowym. Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie do realizacji zadania publicznego CKAiIL Czasoprzestrzeń współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dnia zakończenia wydarzenia.

 

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera