Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych – smkkpm & Mieszko

Jeśli uważasz, że walentynki to opresyjne i piętnujące święto na pewno dobrze poczujesz się na balu dla… wszystkich. I to bez wyjątków. Bez względu na to jak wyglądasz, jak się czujesz i kim jesteś, znajdzie się dla Ciebie miejsce. To już czwarta edycja imprezy, więc zadowolenie jest pewne!

Na scenie zobaczymy stand-upera z Podlasia – Mieszka Minkiewicza, grupę muzyczną SMKKPM czyli Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Szczegóły wydarzenia:

Jedna z najbardziej niesamowitych imprez na mapie polskich wydarzeń kulturalno-rozrywkowych!

Miłosny bal wszystkich przeciętnych zwyklaków, którzy chcą odetchnąć od nadętych kanonów i zaszaleć tak, jakby byli najpiękniejsi i najbardziej popularni.

Zbroimy krągłości w cekiny, stroimy się w porażki, porozumiewawczo mrugamy okiem w stronę zrezygnowania i kontrolowanego pesymizmu. Nie jesteś gruby – nie szkodzi, ktoś będzie gruby za Ciebie. Niekoniecznie czujesz się samotny? Żaden problem, przypomnimy ci o paru rzeczach. Nie jesteś smutny – nie martw się, zadbamy o to 🙂

Na miłości znamy się jak mało kto. Na wszystkich stadiach, przypadkach, niedorozwojach i przykrych punktach kulminacji. Na jej niesprawiedliwościach i rozczarowaniach I są to rzeczy, z których można uśmiać się do łez.

Wieczór wypełniony muzyką, stand-upem i najlepszą publicznością w tym kraju. Ludźmi z dystansem do siebie, z naturalną energią i bezpretensjonalnym podejściem do zabawy. Dołącz do nich.

Po raz czwarty szlifujemy dla Was najpiękniejsze polskie parkiety, dmuchamy balony w serca i przypinamy kotyliony wodzireja. Mamy swoje święto i nie zawahamy się tego wykorzystać.

Tym razem na scenie pojawi się z nami jeden z najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych komików w tym kraju – MIESZKO MINKIEWICZ

Razem zrobimy Wam takie “Walentynki”, że…. że zobaczycie!

Wystąpią:

MIESZKO MINKIEWICZ

To stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Pojawiał się na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

SMKKPM – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

Jedyna taka grupa muzyczna w tym kraju. A z pewnością jedyna grupa o tak długiej nazwie.
Swoim poczuciem humoru i niebanalnymi piosenkami sforsowali sobie drogę do szerokiego grona publiczności. Ich koncert to naprawdę niezapomniane show wypełnione stand-upową konferansjerką, „tańcem” i znakomitym kontaktem z publicznością. O sobie samych piszą: Życie to dla nas basen, z którego ktoś wypuścił wodę, gdy my już przebraliśmy się w kąpielówki…

GRUBI, SMUTNI I SAMOTNI

Ci, którzy przyjdą, oraz wszyscy wykonawcy!

Bilety w ilości ograniczonej – przedsprzedaż 40 zł / w dniu wydarzenia 50 zł

Więcej informacji w wydarzeniu na facebooku

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera