Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych – Mieszko Minkiewicz (stand-up) i SMKKPM

Różowo-fioletowy obrazek przedstawia kolaż osób "grubych, smutnych i samotnych" - młody mężczyzna przed komputerem je fastfoody, kobieta z nadwagą w pozycji jogi, kobieta na kanapie otoczona dziewięcioma kotami, kobieta leżąca na plecach je pizzę, obok leży paczka czipsów i pudełko lodów. Napisy: Walentynki 2022 Grubych, Smutnych i Samotnych - Mieszko Minkiewicz (stand-up) i SMKKPM.

Najlepsza impreza dla wszystkich z dystansem i poczuciem humoru. Stand up i koncert, luz, bezpretensjonalność i niewymuszona zabawa. SPLENDOR, PRESTIŻ, PRZECIĘTNOŚĆ.

Ubierzcie się, jak Wam wygodnie, przygotujcie dawkę ŚREDNIEGO humoru i chodźcie na NAJGORSZĄ imprezę z okazji dnia zakochanych. Czujesz się za MAŁO GRUBY i nie wiesz, czy to dla Ciebie?

Nie MARTW SIĘ, dołącz do nas i zostań NAJGRUBSZĄ rybą w mieście (cieście). Wiedzie Ci się w życiu i nie jesteś specjalnie SMUTNY? Luzy rajtuzy, posłuchasz naszych historii i gwarantujemy, że się odnajdziesz! Masz masę przyjaciół i SAMOTNOŚĆ jest Ci OBCA? Spoko, poznasz naszą ekipę i zamarzysz o tym, żeby ZASZYĆ SIĘ gdzieś z dala od wszystkich. Jak widzisz na wszystko mamy receptą (w szczególności na ten wyjątkowy walentynkowy wieczór święto zakochanych super ekstra mmm konsumpcjonizm śmierć ludzkości): robimy tak, żeby było ŚRE-D-NIO – i wszyscy będą (nie)zadowoleni. Tej magicznej nocy tradycyjnie wystąpimy dla Was my: SEKCJA MUZYCZNA KOŁŁĄTAJOWSKIEJ KUŹNI PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN.

Kto SKRZYWDZIŁ nas taką nazwą zapytacie? Pamiętaj, nikt nie SKRZYWDZI Cię tak bardzo, jak Ty sam siebie. Jak ZWYKLE pogramy dla Was nasze śmiechowo nostalgiczne piosenki i poopowiadamy Wam GŁUPKOWATE historie CO TAM U NAS SŁYCHAĆ. Będą nie tylko STARE hity, ale też nowe przeboje.

PONADTO również tradycyjnie wystąpi dla Was niebanalnie przystojny i sekretnie zabawny MIESZKO MINKIEWICZ. Swoją sztukę przywiózł z Ameryki i nazwa ją STAND-UP (ang. wstać do góry) od owacji na stojąco, które zawsze dostaje po swoim szoł. Ma ostatnio całkiem nowe dziecko i zupełnie nowy program, więc szykuje się petarda fajerwerków. Chodźcie, nie pozwólcie, żebyśmy ZMARNOWALI ten wieczór sami. Całujemy, Boysband SMKKPM & Easy Lover MIESZKO M. (Występ MIESZKA, tak jak koncert, ODBYWA SIĘ DLA WIDOWNI NA STOJĄCO).

Czasoprzestrzeń / Klub Łącznik
17.02.2022, godz. 19.30
Bilety

*W czasie wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust, nosa oraz do zachowania dystansu społecznego, a przed wejściem na teren wydarzenia do dezynfekcji rąk.

*Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.

*Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera