W formie

Wśród prezentowanych prac można odnaleźć szeroki wachlarz stylistyczny, począwszy od ekspresjonizmu, przez impresjonizm, popart, strukturalizm, aż po abstrakcję. Każda praca jest niepowtarzalną ekspresją artystycznego temperamentu, zachwycając widza bogactwem form, kolorów i emocji.

Miejsce: Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3
Wernisaż: 7 czerwca, godz. 19.00
Finisaż: 19 czerwca, godz. 18.00
Wystawę można obejrzeć również w trakcie innych wydarzeń odbywających się w Czasoprzestrzeni.

W trakcie wernisażu będzie można delektować się również dźwiękami koncertu zespołu Rebel Tuesday. Ich energetyczna muzyka stworzy niezapomnianą atmosferę, idealnie komplementując wrażenia wizualne płynące z eksponowanych obrazów.
Dodatkowo podczas wydarzenia swój performance zaprezentuje grupa Połykacze Pereł z Odry pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Skarbka

To wyjątkowe połączenie sztuk wizualnych i dźwiękowych sprawi, że każdy uczestnik będzie miał okazję doświadczyć pełni inspiracji i emocji, które wzbogacą jego artystyczną podróż. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, by zanurzyć się w świecie młodej, pulsującej energią sztuki!

Podczas wystawy będzie okazja do integracji społeczności akademickiej oraz wspólnych dyskusji przy grillu. Zapraszamy!


Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Czasoprzestrzeń” współfinansowanego ze środków przekazanych przez gminę Wrocław.

Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym [email protected].

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera