W formie. Wystawa studentów Akademii Sztuk Pięknych

Grafika ma białe tło. U góry umieszczono napis "W FORMIE, wystawa studentów ASP Wrocław" oraz logo Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Poniżej znajdują się trzy przekrzywione sześciany: kolejno czerwony, niebieski i zielony. Na dwóch ścianach każdego z nich są umieszczone przedstawiające abstrakcyjne postaci lub pejzaże. Na dole znajduje się pasek logówek, na którym umieszczono loga Stowarzyszenia Tratwa, Czasoprzestrzeni, Klubu Łącznik, Przeglądu Kultury Studenckiej oraz Wrocław - miasto spotkań.

Wystawa studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Czasoprzestrzeń, Klub Łącznik, ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław
Kurator: Piotr Saul

Czas trwania wystawy: 07-21.05.2022
Wernisaż: 07.05.2022, godz. 19.00
Noc Muzeów: 14.05.2022, godz. 15.00- 22.00

Zgromadzone na wystawie prace malarskie powstały na przestrzeni ostatnich dwóch lat – w czasie, który wymagał szczególnej samodyscypliny oraz determinacji w realizacji pomysłów. Celem wystawy jest przybliżenie powierzonych studentom zagadnień, które mają istotny wpływ na indywidualny rozwój wrażliwości, kształtują świadomość artystyczną każdego z młodych twórców. Prezentowana wystawa jest świadectwem ostatnich miesięcy – dziś wiemy, że pomimo trudności z jakimi przyszło nam się zmierzyć, my wciąż pozostajemy „w formie”.

Na wystawie zobaczyć można wykonywane w różnych technikach prace studentów lat I – IV Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Wystawa jest organizowana w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej odbywającego się w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń.

Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem.

Plakat alternatywny wydarzenia

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera