Volski we Wrocławiu!

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Napisy: Najlepszy rock prosto z Białorusi. Volski. Wrocław, 14.08, 19:30. Bilety: 60/70 zł na goout.net.

Lavon Volski – legenda białoruskiej sceny rockowej, lider i założyciel takich zespołów muzycznych jak Mroja, NRM, Zet oraz Krambambula, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, jak na Białorusi tak i za granicą.

Jego utwory, teledyski i albumy wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsca w krajowych i zagranicznych listach przebojów. Wśród licznych nagród zdobył FreeMuse Awards-2016 i National Rock Coronation Award-2008 w nominacji „wykonawca roku”.

Obecnie Volski znajduje się na „czarnej liście” Ministra Kultury Białorusi, który zabrania muzykom dawać koncerty na terenie Białorusi, a także puszczać ich piosenki w radiu oraz telewizji. Teraz zespół koncertuje za granicą: w Litwie, Ukrainie, Stanach Zjednoczonych, Polsce, Danii, Niemczech. 14 sierpnia o 19:30 razem ze swoim zespołem Lavon Volski zagra koncert w Klubie Łącznik, znajdującym się na terenie CKAiIL Czasoprzestrzeń, gdzie wykona swoje największe przeboje oraz nowe kompozycje.

Bilety: goout.net

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera