Uplifting Dub Gathering

Uplifting DUB Gathering to cykliczne sesje Sound System* mające na celu podnoszenie wibracji oraz poczucia jedności i pozytywnej energii. Muzyka Reggae i Dub odtwarzana z płyt winylowych charakteryzuje się wysoką wibracją, która usuwa nagromadzone negatywne emocje, podnosi na duchu oraz generuje świetlistą energię. Sesja** będzie zasilana przez Swagga Sound System o mocy 10 kW, co zapewni porządny basowy masaż oraz wyjątkową zabawę Tobie i Twoim znajomym.

*Sound System – ściana dźwięku, która charakteryzuje się mocnym uderzeniem niskich częstotliwości oraz bardzo dobrą jakością odtwarzanej muzyki.

**Sesje Sound System – to coś więcej niż impreza… to wyjątkowe spotkanie ludzi, których łączy wspólna pasja oraz autentyczna muzyka.

Bilety / wsparcie Sound Systemu: 10 zł

Od 2016 roku załoga Swagga została poszerzona o nowe osoby, tworząc kolektyw 3 selektorów: Sony Dabasuse, Freedom Warrior, Ewer Afro Selecta oraz jedną selektorkę, Magdushkę Selectress. Kolektyw jest jednym z najmłodszych na scenie soundystemowej we Wrocławiu. Jego założeniem jest promocja autentycznej muzyki reggae i dub poprzez organizowanie cyklicznych sesji oraz kooperacji z międzynarodowymi artystami.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera