Uplifting Dub Gathering #5

Kolejna edycja Sound Systemowych sesji w Czasoprzestrzeni! Uplifting Dub Ghatering # 5 zasili swoją obecnością Dubseed Sound System prosto z Krakowskiej świątyni Dubu. Podczas tego wieczoru będziecie doświadczać masowania niskimi częstotliwościami, jak również usłyszycie niesamowitą muzyczną mieszankę z płyt winylowych w wykonaniu: Dubseeda, Dub Therapist, oraz Kuzyna. Mieszanka Roots Reggae, Dub, Steppers oraz Jungle dostarczy wam niesamowitych wrażeń przez całą noc, zapewni tańce oraz basowy masaż do samego rana. Warm up w stylu Roots Reggae & Dub zagra Ewer Afro Selecta, który tego dnia będzie obchodził swoje 31 urodziny. Informujemy również, że piąta edycja Uplifting jest zapowiedzią Listopadowej trasy: Sce Emperorfarai Sound System w Polsce. Dub Wise no copromise! ❤️💛💚

Bilety: 15 zł do godziny 23:00 / 20 zł po godzinie 23:00.

Więcej w wydarzeniu na facebooku!


DUBSEED to DJ i promotor, organizator cyklu imprez „Dub Temple”. Od wielu lat silnie zaangażowany w krakowską scenę reggae dub, gdzie zdołał wyrobić sobie silną markę oraz zyskać stałą publiczność. Jak do tej pory udało mu się ściągnąć do Krakowa i gościć na swoich sesjach dziesiątki czołowych producentów i sound systemów z zagranicy oraz praktycznie całą polską czołówkę artystów związanych ze sceną dub. Od dłuższego czasu konsekwentnie rozbudowuje swój zestaw nagłośnienia – obecnie moc soundsystemu to 32kW RMS – dubwise no compromise!
Prezentowane przez niego sety to głównie mieszanka UK dubu oraz dubstepu w medytacyjnym dubowym klimacie. Większość jego muzycznej drogi związana jest z reggae dubem, fascynacją dubowym brzmieniem UK Roots, cyfrowym dubem z Francji oraz europejską sceną sound systemową.

Więcej o wykonawcy:

DUB THERAPIST krakowski DJ, członek lokalnego bassowego półświatka odpowiedzialnego za niejedną sound systemową rozpierduchę. Wychowany i muzycznie ukształtowany na legendarnych już dubowych i dubstepowych sesjach, które z czasem zaczął aktywnie wspierać swoją bassową selekcją . Miłość do winyli, klasycznego UK dubu i rasowego dubstepu dość szybko zetknęła go z ekipą Natural Unite, pod szyldem której grywał w wielu polskich klubach, na różnego rodzaju nielegalach i wszędzie tam, gdzie ktoś postawił o kilka bassów za dużo.  Aktualne fascynacje kulturą psychedelic dają się słyszeć w setach, w których króluje psydub, dubujące downtempo czy psychill. Dzięki rezydenturze na imprezach spod szyldu Egodrop oraz festiwalu Goa Dupa, coraz częściej można go usłyszeć na chilloutowych scenach podczas psytranceowych imprez w innych miastach.

Więcej o wykonawcy:

KUZYN – człowiek-orkiestra. Sam siebie opisuje jako dubową głowę z ragga-junglowym sercem – wynik kombinacji tych dwóch styli preferuje głównie w swoich setach. Założyciel i promotor projektu @BASS CAMP – festiwalu sound systemowego dla otwartych głów.

Więcej o wykonawcy:

EWER AFRO SELECTA – etnolog, pasjonat muzyki afrykańskiej, muzyk zespołu AfroTuba oraz współorganizator Uplifitng Dub Gathering. W 2016 roku zainspirowany wrocławskimi działaczami sceny Sound Systemowej postanowił rozwijać swoją pasję jako selektor muzyki Reggae & Dub. Pomoc w organizacji imprez oraz chęć promowania kultury Sound System przerodziły się w chęć własnej ekspresji oraz w pasję. Tematem jego selekcji utworów jest autentyczna wysoko wibracyjną muzyka Roots Reggae, Dub oraz spiritual Steppers z mocnym podkreśleniem zamiłowania w stronę Afryki.

Więcej o wykonawcy:

Partnerzy wydarzenia:
#ReggaewPolsce
#EmperorfariSoundSystem
#Ogieńpizzeria
#TheVisions
#Gotticket
#Tratwa
#FundacjaDino
#Mysticalroots

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera