Uplifting Dub Gathering #3

Zapraszamy na 3 edycję Uplifting Dub Gathering. Tym razem zaprosiliśmy Lady Ashę, wrocławską selektorkę, która zagra na rozgrzewkę dużo old schoolowego roostu. Również będzie z nami nasza przepiękna wokalistka Marta o tajemniczym pseudonimie Soareda Maya. Przyjdźcie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was na trzecią edycję oraz najlepszą selekcję od załogi Swagga. Chcielibyśmy przypomnieć ze cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczymy na nowe płyty winylowe oraz na zakup nowych głośników do naszego Sound Systemu. Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia 21 kwietnia!

Uplifting DUB Gathering to cykliczne sesje Sound System* mające na celu podnoszenie wibracji oraz poczucia jedności i pozytywnej energii. Muzyka Reggae i Dub odtwarzana z płyt winylowych charakteryzuje się wysoką wibracją, która usuwa nagromadzone negatywne emocje, podnosi na duchu oraz generuje świetlistą energię. Sesja** będzie zasilana przez Swagga Sound System o mocy 10 kW, co zapewni porządny basowy masaż oraz wyjątkową zabawę Tobie i Twoim znajomym.

*Sound System – ściana dźwięku, która charakteryzuje się mocnym uderzeniem niskich częstotliwości oraz bardzo dobrą jakością odtwarzanej muzyki.

**Sesje Sound System – to coś więcej niż impreza… to wyjątkowe spotkanie ludzi, których łączy wspólna pasja oraz autentyczna muzyka.