Underground Jam – taneczne spotkanie

Tancerzu, witamy ponownie!

Ostatni Jam udowodnił, że w tym mieście POWINNO się dziać więcej, i właśnie wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Wiemy, że trenowanie na sali jest super, ale House jest stylem klubowym, a imprezy są ważną częścią tej kultury. Dlatego właśnie chcemy dla Was zorganizować Jamy, ale w klimacie imprezy!

Wybraliśmy do tego niesamowite miejsce – Klub Łącznik w Czasoprzestrzeni! Do tego dobraliśmy naszego króla House w świecie DJ – DJ Yanee! Jeśli czujesz, że nie wiesz co jest 5, to z pomocą przyjdzie Burza – zanim rozpocznie się JAM, poprowadzi dla Was 45-60 minut zajęć, aby Was wprowadzić w ten magiczny świat.

Za pomocą dobrego nagłośnienia i światła stworzymy pole do popisu dla Was! Liczymy na Was i na Wasze wsparcie – razem tworzymy tę scenę!

Aha, wydarzenie jest DARMOWE, ale jeśli poczujesz ochotę coś wrzucić do kapelusza, to będziemy bardzo wdzięczni i przeznaczymy to na dalsze działania! Mamy chęć, by dalej tworzyć możliwości dla nas wszystkich!

Data: 18.06
Godzina: 19:00
Miejsce: Klub Łącznik (scena Czasoprzestrzeni)

Do zobaczenia na parkiecie!

Liczymy na Was i na Wasze wsparcie – razem tworzymy tę scenę!

Aha, wydarzenie jest DARMOWE, ale jeśli poczujesz ochotę coś wrzucić do kapelusza, to będziemy bardzo wdzięczni i przeznaczymy to na dalsze działania! A mamy chęć, by dalej możliwości dla nas wszystkich! 
WROCŁAW Roolez!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera