Trening pamięci i wyobraźni

Na żółtm tle żarówka. Logotypy organizatorów. Napisy: Warsztaty. Trening pamięci i wyobraźni. Prowadzi Bożena Andrzejewska.

Warsztaty dla osób 16+, które chcą poświęcić uwagę swojemu twórczemu myśleniu i zapamiętywaniu. Poczucie, że można polegać na swojej pamięci i kreatywności, pozwala na podejmowanie wielu wyzwań w pracy i życiu osobistym.

Poznane gry i techniki mogą także stać się sposobem na spędzanie czasu wolnego z dziećmi i innymi dorosłymi. Podczas warsztatów uczestnicy poznają:

  • twórcze rozgrzewki,
  • mnemotechniki,
  • gry i zabawy rozwijające wyobraźnię i pamięć,
  • podstawowe mechanizmy i ciekawostki dotyczące twórczości i pamięci.


Wstęp wolny. Zapisy przez formularz. Pierwsze zajęcia: 10 marca, g. 17.00.


Prowadząca:

Bożena Andrzejewska – nauczycielka języka polskiego oraz technik twórczych, terapeutka pedagogiczna, trenerka TUS-ów oraz studentka psychologii na SWPS. Współautorka gier (Gra na emocjach; Drzewosłów; Gra w proces). Od kilkunastu lat współpracuje z różnymi przestrzeniami edukacyjnymi, m.in wolnymi szkołami (Szkołą Domową Pozytywki, Wolną Szkołą w Domaszczynie, Małą Uczelnią, SP Ronja, Liceum Astrid). Od niedawna tworzy własne przestrzenie do działań edukacyjnych i relacyjnych – Spójnik Edukacji (www.spojnik.edu.pl) oraz Dobrą relację w grupie (www.dobrarelacjawgrupie.pl). Uwielbia pracę twórczą z grupami, odkrywanie nowych zabaw, gier, technik. Hobbystycznie improwizatorka komediowa w Teatrze Jesiotr i grupie Al Dente, miłośniczka planszówek, gotowania i wycieczek rowerowych.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera