Straight Story Fantasy – komedia improwizowana grupy Krystiofons

Pewnie sobie myślicie, że łatwo jest być smokiem.
Smoki jak wiadomo lubią złoto, klejnoty i różne inne błyskotki. Natomiast taki smok, jak zgromadzi sobie powoli przez stulecia ten swój skarb, to potem nie bardzo ma gdzie go zdeponować. Miejsca w jamie coraz mniej, wydawać nie ma na co, a poważne banki to nawet nie chcą z takim smokiem rozmawiać. Celowo oddziały bankowe mają zawsze takie małe drzwi.

A elfom myślicie, że wszystko przychodzi jak z płatka?
Nie każdy wie, że elfy, żeby utrzymać te swoje długie i przepięknie lśniące włosy, to muszą je myć przynajmniej cztery razy dziennie! Na dodatek koniecznie trzeba potem nałożyć odżywkę (i to nie tanią), a na końcu przeczesać się twardą szczotką dokładnie sześćset pięćdziesiąt cztery razy zanim można wyjść schludnie do ludzi. Znaczy no, do elfów.

Ale najgorzej to mają młodzi czarodzieje. Och, tym to w ogóle nie zazdrościmy.
Komórka pod schodami? Zły Czarny Pan chce Twojej śmierci? Dostałeś tłuczkiem w głowę podczas latania na miotle? Nic z tych rzeczy – to tylko w filmach. W prawdziwym świecie młodemu czarodziejowi najbardziej doskwiera fakt, że chciałby jak człowiek (tym razem już na pewno jak człowiek) pograć na konsoli, obejrzeć bajkę na tablecie albo chociaż pojeździć sterowanym samochodzikiem – ale nie może. Rodzice od małego wyganiają go na podwórko i każą mu cały czas ćwiczyć wymachiwanie patykiem i wymawianie przy tym jakichś skomplikowanych słów. No po prostu jakaś masakrowina.

To co? Kim zawsze chcieliście być? Wpadnijcie nas zainspirować swoją bujną wyobraźnią!
Zagramy długie fabularne historie, których tematem przewodnim będzie FANTASY.

Spektakl będzie tworzony na żywo, bez przygotowanego wcześniej scenariusza, tekstów, ani postaci. Wszystko, co wydarzy się na scenie będzie w pełni improwizowane, zagrane tylko raz i nigdy więcej!

Zapraszamy!
Teatr improwizacji Krystiofons oraz Czasoprzestrzeń & Klub Łącznik


Czas – Piątek 17.01., godz. 20:00
Miejsce – Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3
Bilety dostępne na miejscu przed spektaklem:
15 zł normalny
10 zł ulgowy (studenci/seniorzy)

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera