Stelarium vol. 4

Stelarium – Nowy Cyrk na Horyzoncie

Wracamy do Was z długo wyczekiwaną czwartą edycją wrocławskiego Stelarium! To wyjątkowe wydarzenie, znane jako Stelarium, to prawdziwa uczta dla miłośników nowego cyrku oraz pasjonatów tańca i sztuk widowiskowych. Już teraz zapraszamy Was serdecznie na kolejną dawkę oszałamiających pokazów, które składają się z połączenia różnorodnych odmian tańca i sztuk cyrku współczesnego.

Co to jest Nowy Cyrk? Nowy Cyrk to świeże spojrzenie na tradycyjne formy cyrkowe. To artystyczne połączenie akrobatyki, tańca, teatru i innych form widowiskowych. Wykraczając poza konwencjonalne prezentacje cyrkowe, Nowy Cyrk stawia na kreatywność, emocje i narrację. To wizualne i emocjonalne doświadczenie, które łączy artystyczną wyobraźnię z niesamowitą techniką.

Szczegóły Wydarzenia: Kiedy: Sobota, 16 września 2023
Godzina: Start o godzinie 16:00
Gdzie: Klub Łącznik na terenie CKAiIL Czasoprzestrzeń
Adres: ul. Tramwajowa 1-3 (była zajezdnia Dąbie), Wrocław
Wejście: Za darmo!

Zapraszamy na Spektakularne Pokazy: Stelarium to niezwykłe wydarzenie, które pozwoli Wam przenieść się w magiczny świat nowego cyrku. Nasze pokazy to połączenie zdumiewających akrobacji, innowacyjnych form tańca oraz sztuki cyrkowej w jej najnowocześniejszym wydaniu. To spektakularne widowisko, które łączy w sobie emocje, kreatywność i wizualne zaskoczenia.

Zostańcie na Bieżąco: Chcemy, abyście byli na bieżąco z naszymi przygotowaniami i nowościami. Dlatego zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu na Instagramie – @stelarium_event. To doskonały sposób, aby dowiedzieć się więcej o naszych artystach, planowanych pokazach i ciekawostkach związanych z wydarzeniem.

Zapraszamy Do Nas: Zapraszamy Was serdecznie na Stelarium – wydarzenie, które przeniesie Was w świat nowoczesnej sztuki cyrkowej i tanecznej ekspresji. To unikalna okazja do zanurzenia się w magicznym świecie emocji, talentu i kreatywności.

Do zobaczenia 16 września w Klubie Łącznik na terenie CKAiIL Czasoprzestrzeń! Wstęp jest darmowy, więc nie przegapcie tego niezwykłego doświadczenia!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera