Średnia miłość krajowa – koncert SMKKPM

Grafika reklamowa wydarzenia. Napisy: Miłość średnia krajowa. 11.09 Wrocław Łącznik. 12.09 Łódź Dom. 16.09 Warszawa Hydrozagadka. 17.09 Białystok Fama. 23.09 Kraków Hol. 26.09 Chorzów Leśniczówka. Logog SMKKPM

Czasoprzestrzeń zaprasza na koncert SMKKPM!

Zespół o koncercie:

Przyjdź na jedyny taki koncert w Polsce. A Polska jest na świecie, więc jedyny koncert na świecie.
Należy Ci się solidna porcja przeciętnych polskich, słodko gorzkich uczuć. I my Ci to hojnie zapewnimy. Bo na to nas stać.
Niestety nasze uczucia zainwestowaliśmy w relację z Wami. Czasem hossa, czasem tracą na wartości, a czasem po prostu czujemy, że mamy wobec Was mega kredyt.
W miłości hołduj wędkarskiej zasadzie: “złap i wypuść”. Albo po prostu humanistycznej zasadzie: “zostaw i daj żyć”.
Z typowym dla siebie ironicznym pesymizmem i wdzięczną pochwałą przeciętności chcielibyśmy się z Wami spotkać podczas najromantyczniejszego miesiące w roku, czyli września.
Będziemy przeciętnie zobowiązani, jeśli wpadniecie. Przygotowaliśmy dla Was nowe historie, premierowe piosenki i Wasze ulubione przeboje!
Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.
Mówi się o nas, że to jedyne takie połączenie muzyki i stand-upu.
Ale nie musimy się tego sztywno trzymać. Robimy show, które wypełniają nasze piosenki i niestandardowa narracja. Jest to przystępna opowieść pełna luzu, humoru i dystansu. Mamy ogromne doświadczenie na różnego rodzaju imprezach i potrafimy odnaleźć się przed każdą publicznością.
Kuźnia to unikatowo zabawny koncert pełen naturalnej energii i alternatywnej muzyki.
Mamy za sobą kilkanaście realizacji telewizyjnych, ogromne imprezy komediowe w towarzystwie największych gwiazd polskiej rozrywki, support przed legendarną grupą Scorpions i koncerty w towarzystwie takich wykonawców, jak Łąki Łan, Luxtorpeda, Ira, Quebonafide, Kasia Kowalska, Zacier czy Kazik.
Ostatnio nasza piosenka „Bzdury” pojawiła się w kinowym filmie „Czarna Owca”.
Występ na żywo to doskonały kontakt z publicznością, bezpretensjonalne piosenki pełne niebanalnego poczucia humoru, energii i chłopackiego drygu.
Będziecie mogli usłyszeć nasze stare piosenki, przez niektórych zwane przebojami.

Bilety: kupbilecik.pl