Spektakl “Neuroróżnorodnie z Szymborską i Fredrą. Slam (a)typowy.”

Przygotujcie się na prawdziwy pojedynek gigantów słowa – między Szymborską a Fredrem! Pojedynek pełen poezji, humoru i głębi, który odbędzie się na deskach sceny Klubu Łącznik w Czasoprzestrzeni 

Każde z nich było wyjątkowe w swoim gatunku – Fredro ze swoim błyskotliwym humorem i satyrycznym uderzeniem , Szymborska z jej przejmującą poezją i niepowtarzalnym spojrzeniem na świat . Teraz zobaczycie ich twórczość w jednym spektaklu, w jednym ringu, w jednym niepowtarzalnym slamie! 

Zapraszamy serdecznie 31 sierpnia i 1 września. Będzie to niezapomniane doświadczenie, które pozwoli Wam spojrzeć na twórczość tych wybitnych postaci z zupełnie nowej perspektywy. 

Nie czekaj, zapisz ten termin w kalendarzu już teraz! Wstęp wolny. 

Fundacja Ponad Schematami, zawsze stawia na kreatywność.  I tak będzie tym razem – część tekstów i piosenek, to autorskie dzieła uczestników warsztatów. Dzięki ich talentom możemy realizować tak wyjątkowe projekty. Do zobaczenia na miejscu!

#SzymborskaVsFredro #SlamPoetycki #Teatr #Czasoprzestrzeń #ZawszePonadSchematami

Fundacja Ponad Schematami Fundacja Umbrella Wrocławski Instytut Kultury Centrum Sektor 3 Wroclaw [Wroclove] SCAL Wroclaw – Sieć Centrów Aktywności Lokalnej Cowewro

Projekt pn. “Neuroróżnorodnie z Szymborską i Fredrą.” jest dofinansowany w ramach Programu “Mikrogranty NGO” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera