Sąsiedzkie ławki

Serdecznie zapraszamy Was do Kliniki Mebli na warsztaty z budowania ławeczek sąsiedzkich z palet. W ciągu czterech godzin pod okiem Mariusza Krajewskiego stworzycie ławkę, którą po zakońceniu warsztatów będziecie mogli zabrać i ustawić w miejscu, w którym zwykle się widujecie – na podwórkach, w ogródkach. Niech to będzie pretekst do spotkania się, porozmawiania i poznania z sąsiadami.

Warsztaty poprowadzi dla Was Mariusz Krajewski – renowator zabytków, animator kultury i przewodniczący zarządu w Radzie Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszkowice.

Zapraszamy do Czasoprzestrzeni (dawna Zajezdnia Dąbie, ul. Tramwajowa 1-3) 15 lub 16 kwietnia o godz. 10.00.

Mamy przygotowane palety i narzędzia, prosimy o ubranie się w rzeczy, które mogą się ubrudzić. Warsztaty potrwają około czterech godzin, prosimy o punktualne przybycie. Do wyboru macie dwie daty. Mile widziane zespoły sąsiedzkie, ale jeśli jeszcze nie mieliście okazji się na tyle poznać (bo brakuje Wam do tego ławki ) zapraszamy również pojedyncze osoby.

Warsztaty są bezpłatne.
Ze względu na ograniczoną liczbę narzędzi i materiałów prosimy jednak o wcześniejsze zapisy na adres e-mail: [email protected]

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera