Rok w ogrodzie. Wiosenne początki

Wiosna zbliża się do nas już wielkimi krokami. Za oknami kwitną leszczyny i powoli wszystko budzi się do życia . Na ten czas cieszą się ogrodnicy. Zarówno Ci hodujący rośliny na balkonach jak i osoby, które mają swój kawałek ziemi . Z tej okazji, mamy przyjemność zaprosić Was na pierwsze w tym roku warsztaty z cyklu Rok w Ogrodzie.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć co zrobić, aby najbliższy sezon był owocny a plony nie mieściły się w słoikach? Lub nie wiesz co, gdzie i jak wysiać? Co jest lepsze rozsady czy może wysiew prosto do gruntu? Lub zastanawiasz się jak przygotować przyszłe rabaty, tak żeby w wakacje biegać mniej z konewką? Oraz czy możemy uchronić się (no dobra, chociaż spróbować) przed “plagą” ślimaków? Albo dowiedzieć się czy rośliny są ze stali że aż trzeba je hartować?

Jeśli zastanawialiście się nad którymkolwiek z powyższych zagadnień to już 25.02.2024 o godzinie 14:00 w Ogrodzie Społecznym w Czasoprzestrzeni postaramy się rozjaśnić Wasze wątpliwości.

Podczas spotkania oprócz teorii zajmiemy się bardziej praktycznymi działaniami. Wspólnie wykonamy rozsady oraz poznamy tajniki tworzenia darmowych sadzonek.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy. https://forms.gle/rf6wAwR7HyS8djM7A

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, zajęcia odbędą się w sali. Ubierzcie się ciepło i do zobaczenia

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera