Przyjdź i zamotaj!

Przyjdź i zamotaj! Spotkania dla mam z maluszkami w Czasoprzestrzeni

Pierwsze spotkanie: 28 luty 2019; godzina 10:00, wstęp wolny!

Zapraszamy wszystkie mamy z małymi dziećmi oraz panie, które już wkrótce nimi będą, na spotkania przy kawie lub herbacie. Celem spotkań jest poznanie się i wymiana doświadczeń. Jesteśmy otwarci na sugestie, jakie treści interesowałyby uczestniczki podczas kolejnych spotkań. Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Proszę pamiętać o zabraniu obuwia zmiennego, sprzątaniu po sobie i po dziecku. Na spotkanie przychodzimy zdrowi (mama i dziecko/dzieci). Miło będzie jak przyniesiecie coś słodkiego do kawy/herbaty 😉

Prowadząca: Joanna Jamioł – mama czwórki dzieci, akredytowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich w Akademii Noszenia Dzieci.

Spotkania będą odbywać się w każdy czwartek od godziny 10:00 w budynku biurowym Czasoprzestrzeni (była zajezdnia Dąbie ul. Tramwajowa 1-3). Sala żółta, którą dla Was udostępniamy, jest wyłożona panelami. Dla dzieci przygotujemy matę i poduszki.

Jak dojechać? Tramwajem 1, 2, 4, 10 oraz autobusami 145 i 146. Przystanek “Tramwajowa” (jeden przystanek za ZOO).

PLAN SPOTKANIA:

10:00-11:30
Mini-warsztat wiązania dzieci w chuście – dopracowanie wiązań, z którymi macie problem. Przyjdź, zamotaj i dowiedz się, czy wszystko jest ok!

11.30-13.00
Dzieci się integrują, a mamy plotkują. Można rozmawiać o wszystkim i o niczym. Po prostu bądźmy ze sobą i rozmawiajmy 🙂

13.00-13.30
Zakończenie spotkania (sprzątanie itp.)

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera