PRZEGLĄD – wystawa Wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii

Grafika reklmowa wydarzenia. Logotpy organizatorów. Napisy: Przegląd. Wystawa Wydziału Architektury Wnętrz, wzornictwa i scenografii. Wernisaż: 02.07 godz. 18:00. 02.07 do 18.07. Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych CZASOPRZESTRZEŃ, ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław

Wystawa Wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych “Czasoprzestrzeń” – już o d 2 lipca. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną prace wykładowców oraz studentów czterech katedr: Architektury Wnętrz, Mebla, Wzornictwa i Scenografii. Będą to graficzne prezentacje prac projektowych, przestrzenne obiekty, tj: meble, makiety, instalacje, kostiumy, a także filmy z ich realizacji.

Wystawa jest pierwszą tego typu wspólną inicjatywą po trudnym okresie pandemii, w której będą brały udział niemal wszystkie pracownie Wydziału. To także pierwsza ekspozycja ASP realizowana w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych “Czasoprzestrzeń”. Mamy nadzieję, że będzie to początek cyklu corocznych wystaw jakie planujemy realizować pod koniec każdego roku akademickiego. Chcemy, aby to miejsce stało się przestrzenią, w której będą mogły odbywać się przeglądy i towarzyszące im wystawy, podsumowujące całoroczną pracę studentów oraz dydaktyków.

Wystawę można zwiedzać od 02 lipca 2021 do 18 lipca 2021, w godzinach od 10.00 do 20.00. Wernisaż: 02.07 godz. 18.00.

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera