Proces. Emocja. Improwizacja. Wystawa dyplomowa Patrycji Chrzanowskiej

W tle artystyczne "maziaje". Napisy: Proces. Emocja. Improwizacja. Wystawa dyplomowa. Wernisaż: 01.07 godz. 18:00, Klub Łącznik (Czasoprzestrzeń), Tramwajowa 1-3.

Wystawa dyplomowa Patrycji Chrzanowskiej pt. „Proces. Emocja. Improwizacja.” jest zwieńczeniem pięciu lat studiów na wrocławskiej ASP.

Prace wykonane w technice serigrafii są w istocie wizualizacją obserwacji artystki na temat otaczającego ją świata, są świadectwem trwania i przemijania. To codzienna konfrontacja uczuć wobec konceptu percepcji przestrzeni miejskiej. Patrycja poddaje analizie własne reakcje w odniesieniu do istniejących w danej chwili problemów, czego efektem jest zestaw grafik stanowiący rodzaj psychologicznego autoportretu.

Wernisaż odbędzie się 1 lipca o 18.00 w Klubie Łącznik (Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3).

Wystawę będzie można obejrzeć do 10 lipca (godziny otwarcia wystawy podamy w postach w dyskusji wydarzenia).

Wydarzenie jest organizowane w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej odbywającego się w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń.

Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym [email protected].