Powrót Muzeum Klubu Zamkniętego i ogródka klubu Łącznik!

Grafika reklamowa wydarzenia. Napis Muzeum Klubu Zamkniętego. Klub Łącznika (Czasoprzestrzeń), ul. Tramwajowa 1-3. Logotypy organizatorów.

Czasoprzestrzeń i Klub Łącznik zapraszają do Muzeum Klubu Zamkniętego! Dodatkowo otwarty zostanie ogródek piwny w strefie chillu przed klubem! Start w najbliższą sobotę i niedzielę!

Branża koncertowa to jedna z najmocniej zahibernowanych przez pandemię gałęzi kultury. Dziś, po ponad roku od pierwszego lockdownu, odnajdujemy zakurzone instrumenty, kable, plakaty festiwalowe, bilety oraz wszystko, co niegdyś kojarzyło nam się z pulsem koncertowego życia we Wrocławiu, i nadajemy im nowe, muzealne życie, niczym odkrytym przez archeologów artefaktom.

Odwiedź Muzeum Klubu Zamkniętego, a dowiesz się między innymi:

  • co i kto jest najważniejszy na koncercie,
  • do czego dziś służą trytyka i gafer, kiedy nie ratują (koncertowego) świata,
  • jak umierają kable i przewody,
  • jaka kara czeka ludzi nieklaszczących na koncertach,
  • jak działaliśmy przed pandemią i jakie wydarzenia organizujemy teraz,
  • czyje autografy i przedmioty udało nam się zdobyć.

Nasze muzeum to nie tylko eksponaty. Na wystawie będzie można obejrzeć wystawę fotoreportera Mieczysława Michalaka, posłuchać koncertów zrealizowanych w naszym klubie, wypić piwko, delektować się kawą od Kawoszki, obejrzeć filmy i po prostu posiedzieć na leżakach i porozmawiać – spędzić czas niemal tak, jak gdyby świat wrócił do normy. Wstęp wolny i niezwykle mile widziany!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera