PKS – komedia improwizowana grupy Krystiofons

Przegląd Kultury Studenckiej zaprasza na spektakl improwizowany Teatru improwizacji Krystiofons!

Zmęczona torba, która siedzi sobie dokładnie tam, gdzie miałeś ochotę przycupnąć, fala nerwowego poruszenia jakieś dobre 2 minuty przed przystankiem, zawzięta walka o otwarte/zamknięte okno.

Ale, ale! Jest też ruch współpasażerskiej solidarności wyrażonej ostrzegawczymi mruknięciami, gdy na pokładzie znajdzie się kontroler, głośno wyśpiewane piosenki, kiedy większość pasażerów wraca właśnie z koncertu i instant teledysk, kiedy przyklejony do szyby słuchasz jakiegoś miłego utworu i myślisz – o, ale pasuje!

Niech podniesie rękę ten, kto nie zaznał blasków i cieni podróżowania środkami transportu publicznego!

Aktorzy Teatru improwizacji Krystiofons, zaproszeni do wzięcia udziału w Przeglądzie Kultury Studenckiej (skrót PKS), który odbywa się w Czasoprzestrzeni (stara zajezdnia tramwajowa), nie myśląc zbyt wiele (bo po co?), wymyślili, że zagrają krótkie historie fabularne inspirowane podróżami środkami publicznego transportu.

Spektakl będzie tworzony na żywo, bez przygotowanego wcześniej scenariusza, tekstów, ani postaci. Wszystko, co wydarzy się na scenie będzie w pełni improwizowane, zagrane tylko raz i nigdy więcej!

Zapraszamy, wstęp wolny!

 

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera