No Fiction? – Spektakl z publicznością

Trzy mieszkania. Trzy różne historie opowiedziane ruchem. Dziwne, absurdalne, nierealne… a jednak możliwe.

Spektakl został zainspirowany prawdziwymi historiami zebranymi z przeprowadzonych wywiadów pt. „Co robimy w zamknięciu?”. Opowiada o trzech skrajnie różnych sąsiadkach, które uwięzione z dnia na dzień w swoich domach muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach… i to w dodatku obok siebie. W swoich czterech ścianach budują nowe światy pełne dziwactw i skrajności, dotychczas ukrytych w podświadomości, które zaczynają się uzewnętrzniać, z każdym dniem zamknięcia coraz bardziej.

Temperatura wzrasta, bo bohaterki za pomocą działań i dźwięków dochodzących zza ściany nieustannie na siebie oddziałują, tak samo jak krążąca wokoło władza.

Spoglądając jakby przez dziurkę od klucza, możemy zajrzeć na chwilę do tych absurdalnych światów, do których sami zostaliśmy kilka miesięcy temu wtłoczeni. Zajrzeć, jednak z przymrużeniem oka, trochę w krzywym zwierciadle, z dystansem. Zajrzeć by zobaczyć, że nie jesteśmy w tym sami. Jesteśmy razem. A razem możemy wszystko.

Scenariusz i reżyseria: Magdalena Młynarczyk
Muzyka: Paulina Derska
Kostiumy: Marta Czujowska
Scenografia: Sebastian Siepietowski
Występują: Aleksandra Habowska, Jakub Ignasiak, Nina Janiak, Edyta Kasprzyk (studentki Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu)

Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacji miejsc można dokonywać wysyłając maila na adres: [email protected]

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera