Trzy mieszkania. Trzy różne historie opowiedziane ruchem. Dziwne, absurdalne, nierealne…a jednak możliwe.

Spektakl zainspirowany prawdziwymi historiami zebranymi z przeprowadzonych wywiadów o tym: „Co robimy w zamknięciu?”, opowiada o 3 skrajnie różnych sąsiadkach, które zamknięte z dnia na dzień w swoich domach, muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach… i to w dodatku obok siebie. W swoich „czterech ścianach”, budują nowe światy pełne dziwactw i skrajności, które cały czas nosiły w sobie, a które zaczynają powoli z nich wychodzić, rozkręcając się z każdym dniem zamknięcia coraz bardziej.

„Temperatura” wzrasta, bo bohaterki za pomocą działań i dźwięków dochodzących zza ściany nieustannie na siebie oddziałują, tak samo jak krążąca wokoło władza, która bełkocząc, próbuje sterować światem i bohaterkami.

Spoglądając jak przez dziurkę od klucza, możemy zajrzeć na chwilę do tych absurdalnych światów, do których sami zostaliśmy kilka miesięcy temu wtłoczeni. Zajrzeć, jednak z przymrużeniem oka, trochę w krzywym zwierciadle, z dystansem. Zajrzeć by zobaczyć, że nie jesteśmy w tym sami. Jesteśmy razem. A razem możemy wszystko.

Scenariusz i reżyseria: Magdalena Młynarczyk
Muzyka: Paulina Derska
Kostiumy: Marta Czujowska
Scenografia: Sebastian Siepietowski
Występują: Aleksandra Habowska, Jakub Ignasiak, Nina Janiak, Edyta Kasprzyk

Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacji miejsc można dokonywać wysyłając maila na adres: [email protected]