Meblolecznictwo. Warsztaty z renowacji mebli i drobnych przedmiotów użytkowych. III edycja

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Wnętrze pokoju, komoda z doniczką, lampą i zegarem, kot, dwie lampy wiszące. Napisy: Meblolecznictwo, otwarte warsztaty z renowacji mebli i drobnych przedmiotów użytkowych, III edycja.

Zapraszamy na warsztaty z renowacji mebli i drobnych przedmiotów użytkowych prowadzone przez Mariusza Krajewskiego, historyka sztuki, konserwatora zabytków, artystę grafika i animatora kultury, od lat prowadzącego w Czasoprzestrzeni pracownię “Klinika Mebli”.

Podczas warsztatów pod jego bacznym okiem będziecie mieli Państwo możliwość odnowienia starych przedmiotów. Przywrócimy im dawny blask i użyteczność w myśl idei zero waste – niech znów cieszą oczy!

Warsztaty przeprowadzone zostaną w dniach 19-20 listopada, w godzinach od 16.00 do 20.00. Ich uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi technikami renowacji i konserwacji mebli.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy narzędzia i wszelkie potrzebne materiały. Należy zabrać ze sobą ubrania, które mogą zostać pobrudzone.

Prosimy o obecność podczas wszystkich dni warsztatów. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy – zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy [email protected].

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera