Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to jeden z najlepszych koncertowych zespołów w Polsce, który wypełnia po brzegi kluby, sale koncertowe i równie fantastycznie czuje się na dużych scenach plenerowych.
Wokalistą zespołu jest charyzmatyczny Łukasz Łyczkowski, który w VIII edycji VOICE OF POLAND zjednał sobie miliony Polaków i zajął 2-gie miejsce w finale programu.
5 RANO w ciągu 19 lat działalności stała się rozpoznawalną marką i posiada jeden z największych fan clubów z oddaną publicznością.
⚡ Chory (video) https://www.youtube.com/watch?v=WE9ewvqF8GM
⚡ Nie jest źle (video) https://www.youtube.com/watch?v=GHrYcuOoJYU
⚡ Niepokonany (video) https://youtu.be/mEup05AKeSU
⚡ Złotobrudny feat. Sebastian Riedel (official video) https://youtu.be/SO8afiIsYTg
⚡ Obudź się i żyj (video) https://youtu.be/uhEGTrLYFHY
⚡ Nie wiem jak (video) https://youtu.be/x6V_c7FepYk
⚡ To jest mój Rock & Roll (video) https://youtu.be/rU78425O-AA

Damian Szewczyk – Wrocławski wokalista i basista. W 2021 roku wydał płytę ” 10 opowieści basem I barytonem” z 9 autorskimi utworami oraz coverem utworu Depeche Mode. Muzyka Damiana to mocne rockowe granie na gitarze basowej która z towarzyszeniem perkusji tworzy brzmienie kompletne rockowego zespołu. Na żywo dwóch muzyków na scenie tworzy muzyczną przestrzeń godną rockowej orkiestry.
W Łączniku usłyszycie utwory z płyty ” 10 opowieści basem I barytonem” , utwory z nadchodzącej EP z coverami w interpretacji Damiana. Być może również coś z drugiej płyty nad która pracę już się rozpoczęły……

Utopia
https://youtu.be/q-NLsYxnmO0?si=MQ8rSo8nEmdXaR5F

Noc Komety
https://youtu.be/hQq-Sp98SNc?si=rpPF9qr71owNwb48 

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera