Ludzie z Wielkiej Wyspy

Wrocławski Kolektyw Fotograficzny i Czasoprzestrzeń zapraszają serdecznie osoby mieszkające na Wielkiej Wyspie do wzięcia udziału w projekcie fotograficznym.

Naszym celem jest wykonanie „spisu fotograficznego” mieszkańców osiedli Bartoszowice, Biskupin, Dąbie, Sępolno, Szczytniki, Zacisze i Zalesie. Chcemy w ten sposób zaktywizować jak największą ilość osób, zachęcić do wspólnych inicjatyw, poznania się oraz uczestniczenia w wydarzeniach, które są organizowane w Czasoprzestrzeni.

Mamy nadzieję, że udział w tym projekcie będzie dobrą zabawą i miłym wspomnieniem. Już teraz zapraszamy na wystawę, która zwieńczy nasze działania. Planujemy również wydanie publikacji w postaci albumu z wybranymi zdjęciami.

Jeśli mieszkacie na Wielkiej Wyspie i chcecie wziąć udział w sesjach fotograficznych, wyślijcie swoje zgłoszenie wraz z numerem telefonu na adres e-mail [email protected]. Wtedy otrzymacie zaproszenie na konkretny termin wykonania zdjęć.

Chcemy sfotografować całe rodziny, a także pojedyncze osoby. Mile widziane będą przedmioty, które wyrażą Wasz charakter, zawód lub zainteresowania. Wybrane zdjęcia zrobione w trakcie projektu wszystkie pozujące osoby otrzymają drogą elektroniczną w prezencie!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera