Louder Fest 2 – Hybrid Metal Music Festival

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatora i zespołów. Napisy: 24-25.07, facebook Louderfest, tickets goout, ebilet, live in Wrocław in Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3 & worldwide streaming

Już 24 i 25 lipca na żywo, we Wrocławiu wystąpi dla Was 20 zespołów, na dwóch scenach!

Wielkie wydarzenie, prawdziwy spektakl dźwięku, światła i ognia! Duuuużo muzyki – 20 zespołów, 2 sceny! Do tego leżaki i zimne napoje i 12 stoisk z zespołowym merchem! No i Wy! Nareszcie możemy spotkać się twarzą w twarz!

Louder Mine Stage: Nervosa, Decapitated, The Sixpounder, Ragehammer, The Materia, Vane, Insidius, Mentally Blind, Valkenrag, Pandrador, Scylla, HELLHAIM!

wroFFław Extreme Stage: HeadUp, Methopia, Miecz, SYNAPSA, Mindfak, Las Trumien, Warbell, Thar Ai!

Wszystko to będzie rejestrowane przez profesjonalnych operatorów 6 kamer i drona, żeby umożliwić udział w wydarzeniu zagranicznym fanom metalu. W przedostatni weekend lipca, we Wrocławiu zrobi się naprawdę głośno! Wszystko za sprawą drugiej edycji Louder Fest – festiwalu muzyki metalowej, który odbędzie się w dniach 24 i 25.07.2021 r. (sobota, niedziela) we wrocławskiej Czasoprzestrzeni (ul. Tramwajowa 1-3, Zajezdnia Dąbie).

Bilety i szczegóły: w wydarzeniu na facebooku!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera