Lotus! Komedia improwizowana grupy Krystiofons

Grafika reklamowa wydarzenia. Logotypy organizatorów. Na górze napis LOTUS, poniżej trzy telewizory. Na pierwszym wyświetla się górski krajobraz z namiotem, na drugim damska głowa i mniejsza p[ostać mężczyzny, trzeci telewizor ma zbity monitor kapciem, który leży obok na podłosze.

Cerber to pies o trzech głowach. Posejdon miał trójząb. Gracje również były trzy. Starożytna Grecja ewidentnie lubiła liczbę trzy. My ani z Grecją, ani ze starożytnością nie mamy absolutnie nic wspólnego.
Ale za to uwielbiamy Lotusa!
A Lotus to trzy niezależne historie, w trzech równoległych rzeczywistościach, przedstawione – a jakże – w trzech aktach. Generalnie bogactwo trójek!
Grekom ten format by się spodobał. Grecy byliby dumni. Grecy z pewnością przyszliby obejrzeć.
Spektakl będzie tworzony na żywo, bez przygotowanego wcześniej scenariusza, tekstów, ani postaci. Wszystko, co wydarzy się na scenie będzie w pełni improwizowane, zagrane tylko raz i nigdy więcej!
Zapraszamy!
Teatr improwizacji Krystiofons oraz Czasoprzestrzeń & Klub Łącznik


Czas – Piątek 25.02 godz. 20:00
Miejsce – Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3
Bilety (cegiełki) dostępne na miejscu przed spektaklem: 20 PLN
Spektakl dla widzów +16.
Całą kwotę z cegiełek zbieramy do puszki (stąd tylko gotówka) i przekazujemy na Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż, prowadzącą interwencje na rzecz pomocy skrzywdzonym, bezdomnym i wolno bytującym zwierzętom domowym oraz zwierzętom dzikim, których wiek lub stan uniemożliwia samodzielne przetrwanie na wolności.