Larum. Spektakl Kolektywu Posiestrzenie w reżyserii Oliwii Salamon

Grafika reklamowa wydarzenia. Obejmujące się dziewczęta ubrane na czarno w ekspresyjnej pozie. Napis: Kolektyw Posiestrzenie. Larum w reżyserii Oliwii Salamon. 4 czerwca 2021 Czasoprzestrzeń. Logotypy organizatorów.

Do położonej na pustkowiu wioski, zamieszkanej dotychczas tylko przez trzy siostry, przybywają tajemnicze kobiety. Żadna z sióstr nie wie, kim są przybyszki ani dlaczego zdecydowały się dołączyć do ich wspólnoty. Sytuacja staje się na tyle napięta, że jedna z sióstr postanawia ingerować. Podnosi się larum, które wywołuje w mieszkankach konfrontację ze swoimi demonami.

Spektakl stanowi sumę rozmów na temat tego, co nas porusza, niepokoi lub zastanawia. Teksty, które padają w trakcie spektaklu, są autorstwa Kolektywu. „Larum” jest również ucieleśnieniem filozofii, która opiera się na siostrzeństwie, potrzebie wzajemnego wsparcia oraz dążenia do odważnego mierzenia się z własnymi problemami.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią covid-19 ilość miejsc jest ograniczona, a na wydarzenie obowiązują zapisy poprzez elektroniczny formularz.

Wydarzenie odbywa się w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej realizowanego przez Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń.

Wstęp wolny!

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera