Krystiofons: Last Minute

Z czym Wam się kojarzy Last Minute? Bo nam zdecydowanie z szybkimi decyzjami, spontanicznością, ale przede wszystkim – z dobrą zabawą! A żeby spontaniczności było jeszcze więcej, Teatr Krystiofons przedstawi Wam absolutnie eksperymentalny format luźno inspirowany amerykańskim “Funeral Service”.

Spektakl będzie tworzony na żywo, bez przygotowanego wcześniej scenariusza, tekstów, ani postaci. Wszystko, co wydarzy się na scenie będzie w pełni improwizowane, zagrane tylko raz i nigdy więcej!

Teatr Krystiofons o spektaklu:

Czasoprzestrzeń długo żyła naszymi hucznymi urodzinami (żółte balony były oficjalnie ściągane dopiero parę dni temu), na które przybyliście tak tłumnie. Tak jak i Wy, uwielbiamy to miejsce i kochamy grać tam nasze spektakle. W związku z tym, kiedy tylko okazało się, że jest dla nas wolny termin w tym tygodniu - od razu zdecydowaliśmy się wystąpić!

Mamy ochotę zrobić sobie pourodzinowy prezent i mocno się z Wami pobawić. Wskoczymy bez przygotowania do zimnego basenu wypełnionego totalną nowości. Na głęboką wodę. Na główkę. W niedopasowanym stroju kąpielowym. Wstęp - jak zwykle na nasze występy w Czasoprzestrzeni - free ;) Wpadnijcie poeksperymentować razem z nami!
Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera