KREAKCJA – Weź to w swoje ręce. O fenomenie rzemiosła

Dwie dłonie w geście obejmowania. Pomiędzy dłońmi napis: "Kreakcja - weź to w swoje ręce. O fenomenie rzemiosła". Logotypy organizatorów.

KREAKCJA nie jest kolejną konferencją, lecz przestrzenią inspirującej wymiany perspektyw między prelegentami a słuchaczami. Zaproszona publiczność będzie miała możliwość dyskusji z naszymi gośćmi na temat szeroko pojętej komunikacji w branży rzemieślniczej.

Co?

Czy łączenie pracy z pasją odbiera czerpaną z niej radość? Jak odnaleźć swój własny styl i za nim podążać? Czy wzrost zainteresowania rękodziełem jest jedynie chwilowym trendem? Jak marki rzemieślnicze eksperymentują obecnie w social mediach? Na te oraz wiele innych odpowiemy wspólnie z zaproszonymi prelegentami.

Z kim?

W tym roku poznamy kulisy prowadzenia biznesu rzemieślniczego oczami trzech wyjątkowych specjalistów, wspierających i budujących własne marki opierające się na koncepcji handmade’u. Przedstawiamy naszych gości:
– Dobry Design – organizator Targów Dobry Design promujących początkujących twórców,
– Monika Splotka – artystka zajmująca się sztuką splotu, prowadzi warsztaty z tkaniny i makramy,
– Sylwia Bodnar czyli Wizerunkowa Akrobatka – projektantka komunikacji, wspiera małe biznesy w działaniach wizerunkowych.

Gdzie?

W tegorocznej edycji po dwuletniej przerwie uda nam się spotkać na żywo w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych CZASOPRZESTRZEŃ, dawniej Zajezdni Dąbie.

Kiedy?

W poniedziałek, 6.06.2022 o godzinie 18:00.

Dla Kogo?

Dla każdego, kto docenia rękodzieło i lubi otaczać się niezwykłymi przedmiotami.
Dla tych, którzy widzą w swojej pasji do tworzenia pomysł na własny biznes.
Dla wszystkich pasjonatów komunikacji, dobrego projektowania i wyjątkowych marek.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe COMMON, działające przy Uniwersytecie Wrocławskim.
Wydarzenie jest organizowane w ramach Przeglądu Kultury Studenckiej odbywającego się w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń.

Czasoprzestrzeń jest miejscem dostępnym dla osób ze szczególnymi potrzebami. Wszystkich, którzy chcą otrzymać nasze dodatkowe wsparcie, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza na co najmniej 5 dni przed wydarzeniem lub skontaktowanie się z nami pod adresem mailowym [email protected].

Link do formularza

Plakat alternatywny wydarzenia