Koncert: Mikołajki w Czasoprzestrzeni!

Grafika reklamowa: dwie panie w czapkach mikołajkowych występują na scenie, jedna śpiewa, druga gra na gitarze. Logotypy organizatorów. Napisy: najlepsze w mieście Mikołajki, Trasz Garasz and friends.

Na scenie wystąpią cztery wrocławskie kapele prezentujące szeroki wachlarz muzycznych doznań (od ciężkiego grunge’u przez energiczny punk rock, funk, aż po bujające reggae). Blisko 5 godzin autorskiej muzyki na żywo naładuje Was przedświąteczną energią w mikołajkowych kolorach! Po koncertach odbędzie się afterparty, które poprowadzi Dj RKT:MN.

Nie może Was zabraknąć na najgorętszych Mikołajkach we Wrocławiu! Osiem godzin muzyki na żywo i mikołajkowe atrakcje! Wstęp wolny! W trosce o fanów znajdujących się w całej Polsce impreza będzie streamowana!

Plan wydarzenia:

19:00 – 20:00 [grunge] TuJe
20:00 – 21:00 [punk] Wylew
21:00 – 22:00 [funk/rock] Trasz Garasz
22:00 – 00:00 [reggae] The Messengers
00:00 – 03:00 [DJ] RKT:MN

TuJe

Trójka zabawnych ludzików grających jedyny i niepowtarzalny szlafROCK. Inspirują się muzyką rewolucyjnego grunge’u i spalonym stonerem.

Wylew

To prawdziwy, porządny punk z konkretnymi, melodyjnymi gitarami, tekstami o “dzisiejszych rzeczach” i mocnym bitem.

Trasz Garasz

Miejscowa grupa eksperymentalno-imprezowa. Każdy gra, jak lubi, a ich flow przyciąga fanów, którzy chcą na totalnym luzie bawić się muzyką. Nigdy nie wiadomo, co wymyślą, jak zagrają i czym nas zaskoczą. W głowie funk, w duszy punk.

The Messengers

Fundamentem zespołu jest miłość do harmonii i rytmu muzyki reggae lat 70′ oraz pragnienie dzielenia się nią z innymi, szczególnie ze względu na jej uniwersalne przesłanie. The Messengers tworzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem. Solidna sekcja rytmiczna, bogata sekcja harmoniczna i rozbudowane partie wokalne to coś, co jest ich cechą charakterystyczną.

Afterparty: RKT:MN

RKT:MN to projekt eksploracyjny – otoczony kosmicznymi dźwiękami i delayową przestrzenią, poszukuje kreatywnych napięć pomiędzy pulsującym, jamajskim basem i surowym, niemieckim techno. Tam, gdzie w pierwszej chwili wydaje się, że brakuje wspólnego środka, znajdujemy całą paletę brzmień i stylów – medytacyjnych i tanecznych, radosnych i smutnych, klasycznych i nowoczesnych. W którą stronę zakręci się winylowa kolekcja RKT:MN-a? Jak w każdym eksperymencie – trudno stwierdzić, zanim się go przeprowadzi…

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera