Koncert: Mescalero + Evil Mama

Grafika reklamowa wydarzenia. Artysta śpiewający na scenie. Logotypy organizatorów. Napisy: Klub łącznik (Czasoprzestrzeń), ul. Tramwajowa 1-3 Wrocław, Mescalero + Evil Mama, godz. 20:00, 10.12.2021, bilety: 15 pln (przedsprzedaż), 25 pln (dzień koncertu).

Czasoprzestrzeń i Klub Łącznik zapraszają na koncert zespołów Mescalero i Evil Mama!

Mescalero

Gramy kawałki, które z pewnością ucieszą niejedno ucho i wprowadzą w dobry, imprezowy nastrój. Nasza muzyka choć osadzona mocno w hardrockowej konwencji, jest różnorodna, co jest niewątpliwym atutem i jednocześnie gwarancją, że nie będzie nudno. Gramy po naszemu, żeby kawałki Mescalero nucili wszyscy, nawet Ci, którzy z języków obcych znają tylko polski. Chcemy Wam dać czy raczej „tanio sprzedać” dobre emocje i pozytywną, muzyczną rozróbkę. Wróżbita Dawid wyjawił, że koncert będzie udany w 100%, więc nie może Was na nim zabraknąć. Bez patosu i zadęcia, wszystko z przymrużeniem oka, z energią i lekkostrawne. Lepiej już się tego nie da opisać… No to, piwko w dłoń i do akcji w Czasoprzestrzeni!

Evil Mama

Zła mamuśka to cztery zbłąkane, grzeszne dusze, które złączyło zamiłowanie do robienia hałasu i dobrej zabawy. Wykiełkowaliśmy na wrocławskiej glebie, dzięki pożywce z alkoholu oraz polskiego i zagranicznego rocka. Nie zmienimy Waszego życia, ale z pewnością spróbujemy Was ogłuszyć, poruszyć, rozbujać i rozkochać w naszych dźwiękach. Do zobaczenia na koncertach!

Bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 25 zł w dniu koncertu

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Zapisz się do newslettera